Rinnakirurgia

Confido ilukirurgid on Eestis ja maailmas tuntud spetsialistid, kellel on pikaajaline kogemus rinnakirurgia valdkonnas. Meie teenuste hulka kuuluvad rindade suurendamine ja vähendamine, rindade korrigeerimine

Rinna healoomuliste kasvajate eemaldamine

Otsi vabasid aegasid

Rinna healoomuliste kasvajate eemaldamise operatsioon on kirurgiline protseduur, mille eesmärk on eemaldada rinna piirkonnas esinevad healoomulised kasvajad või kasvajalaadsed moodustised. Healoomulised kasvajad on tavaliselt mitte vähkkasvajad ja neil puudub võime levida teistesse kehaosadesse.

Operatsiooni käigus eemaldatakse tavaliselt kasvaja ja selle ümbritsev tervislik kude, et tagada täielik eemaldamine ning vähendada retsidiivi või tulevaste probleemide riski. Operatsioon võib hõlmata erinevaid protseduure, sõltuvalt kasvaja suurusest, asukohast ja individuaalsetest teguritest. Mõnel juhul võib olla vajalik ka biopsia, et teha kindlaks kasvaja olemus ja välistada pahaloomulisus.
Rinna healoomuliste kasvajate eemaldamise operatsioon viiakse tavaliselt läbi üldanesteesia all.

Operatsiooni kestus sõltub konkreetsest olukorrast. Pärast operatsiooni võib olla vajalik kanda spetsiaalset toetavat rinnahoidjat ning taastumisperioodi kestus võib varieeruda, kuid tavaliselt saab patsient naasta normaalsele tegevusele paari nädala jooksul.

Enne rinna healoomuliste kasvajate eemaldamise operatsiooni on oluline konsulteerida meie kogenud kirurgiga, kes saab hinnata kasvaja iseloomu ja soovitada parimat lähenemisviisi vastavalt patsiendi individuaalsetele vajadustele.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Mammoloogi vastuvõtt
120 €
Rinna healoomuliste kasvajate eemaldamine
1300 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses