Näohooldused

Pakume näohooldusi ja tegeleme erinevate nahaprobleemidega nagu näiteks kuiv, tundlik ja punetav nahk, rasune või probleemne nahk jm. Olemas on ka näohooldused, mis aitavad siluda peeneid kortsukesi ja vananemise ilminguid, aga ka hooldusi, mis sobivad naha kvaliteedi parandamiseks ja sära taastamiseks.

Pakume näohooldusi ja tegeleme erinevate nahaprobleemidega nagu näiteks kuiv, tundlik ja punetav nahk, rasune või probleemne nahk jm. Olemas on ka näohooldused, mis aitavad siluda peeneid kortsukesi ja vananemise ilminguid, aga ka hooldusi, mis sobivad naha kvaliteedi parandamiseks ja sära taastamiseks.

Meilt leiad sellised teenused nagu erinevad happekoorimised, oxygeneo süstevaba noorendamine, microneedling, ultraheli näohooldus, puhastavad või sügavniisutavad näohooldused jm.

Kuidas alustada enda iluteekonda? Sobivaima näohoolduse leidmiseks alusta konsultatsioonist:

Akne ravi

Otsi vabasid aegasid

Selle teenuse saad soetada nii tava kui e-kinkekaardiga ja saata otse sõbrale postkasti.

Akne ravi (vistrike ravi) on abinõude kompleks, mis hõlmab nii diagnostilisi kui ka terapeutilisi protseduure, mille eesmärk on lahendada näo, selja ja rindkere valuliku lööbe (akne ja komedoonid) probleem. Probleem on eriti aktuaalne noorukieas. Akne ravi Confido laserravi osakonnas tehakse koostööd dermatoloogide, laserravi spetsialistide ja ravikosmeetikutega.

Akne põhjused

Lööve tekib suurenenud rasu sekretsiooni tõttu, mis põhjustab rasunäärmete ummistust. Ummistuse kohas hakkavad vohama bakterid, tekib põletik ja vistrikud. Rasunäärmete töö võib olla häiritud mitmel põhjusel:

  • pärilikkus
  • hormonaalse taseme muutused
  • endokriinsüsteemi häired
  • infektsioon
  • vale nahahooldus
  • stress
  • seedetrakti haigused ja allergiad
  • halvad harjumused

Haiguse ilmingud on üsna mitmekesised, eristatakse suletud komedoone, avatud komedoone, paapuleid ja pustuleid, mistõttu peaks aknet diagnoosima arst.

Esmase läbivaatuse käigus määrab dermatoloog kindlaks akne tüübi ja raskusastme. Täpsema diagnoosi saamiseks võidakse määrata analüüsid.

Akne ravi

Akne ravi peaks alati olema terviklik ja hõlmama mitmeid meetmeid, mis on suunatud rasunäärmete talitluse normaliseerimisele ja akne tagajärgede kõrvaldamisele. Ravi hõlmab akne põhjuste väljaselgitamise analüüse, paikset akne ravi ja vajaduse korral retseptiravimeid ning meditsiinilisi ja kosmeetilisi protseduure. Arst ja ravikosmeetik annavad teile nõu ka igapäevaste nahahooldustoodete kohta, mis aitavad teil uute aknepuhangute ilmnemisel toime tulla. Olenevalt individuaalsetest eripäradest pakutakse välja spetsiaalne dieet. Võimalik, et määratakse puhastavad kosmeetilised protseduurid (naha koorimine, eri tüüpi puhastamine) või akne fotodünaamiline laserravi. Armide ja põletikujärgse pigmentatsiooni esinemisel tehakse pigmendi ja aknejärgsete armide laserkorrektsiooni kuurid.

Akne ennetamine

Akne ennetamiseks on soovitatav hoolikalt järgida hügieenireegleid, ärge puudutage oma nägu määrdunud kätega. Kasutage spetsialisti soovitatud kosmeetikat. Püüdke minimeerida stressi. Jälgige oma toitumist, jätke välja alkohol ja toidud, millele teil on individuaalne reaktsioon.

Korduma kippuvad küsimused

Kas aknest on võimalik mõne päevaga vabaneda?

Paraku on see võimatu, valmis tuleb olla pikaajaliseks ja põhjalikuks koostööks kliiniku spetsialistidega. Aja jooksul veendute, et tulemus on seda aega ja vaeva väärt.

Millistele lisaanalüüsidele ja -protseduuridele võib Confido laserravi osakonna dermatoloog suunata?

Vereanalüüsidele ja muude bioloogiliste materjalide analüüsidele. Meie kliinikus töötavad dermatoloogid, kosmeetikud, laserravi ja teised eriarstid, mis tagab väga kvaliteetsed lahendused peaaegu kõigile nahaprobleemidele. Kõik arstid ja spetsialistid tegutsevad Confido meditsiinikeskuses ühes hoones, mis on patsiendi jaoks väga mugav.

Milline dieet on akne korral näidustatud?

Toitumine määratakse analüüside tulemuste põhjal. Sageli hõlmab see hoidumist gaasi sisaldavatest jookidest, toitudest, mille kasutamine süvendab löövet (šokolaad, rasvane ja vürtsikas toit, kohv, alkohol), piiratakse piimatoodete tarbimist. Toitumist tuleb kohandada Confido laserravi osakonna spetsialisti range järelevalve all.

Kas aknet saab ravida alla 18-aastastel?

Kui patsient on alla 18-aastane, peab ta tulema konsultatsioonile koos ühe vanemaga.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Nahaarsti konsultatsioon
80-110 €
kuni 30 minutit

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses