Juuksehooldus

Juuksed on ehe, mida kanname iga päev. Ilusad ja terved juuksed saavad alguse peanahast. Meie juuksehooldused on suunatud peanaha kvaliteedi parandamisele, et stimuleerida juuste kasvu ja parandada uute juuksekarvade kvaliteeti.

Plasmalifting juustele

Otsi vabasid aegasid

Plasmaliftingu eesmärk on ennetada naha ja juuste vananemist. Protseduuriks kasutatavat plasmat valmistatakse patsiendi enda vereplasmast. Plasmaliftingu süstimistehnikat nimetatakse loomulikuks “noorendamiseks”, mille tagajärjel ei teki rasket nahatraumat. Lisaks on meetod väga turvaline ja kõige looduslikum alternatiiv erinevate vitamiinide nahka viimiseks.

Kuidas plasmalifting toimub?

Plasmaliftingu metoodika põhineb trombotsüütides olevate kasvufaktorite mõjul, mis stimuleerivad naha uuendamist, noorendamist ja naha regenereerimist, parandades ka nahal olevaid haavu. Protseduuri teostamiseks võetakse patsiendilt verd, tsentrifuugi abil eemaldatakse verest plasma, milles on leukotsüüdid ja trombotsüüdid. Seejärel viiakse plasma mesoteraapia tehnika abil probleemsetesse kohtadesse, kus rakud hakkavad jagunema ja areneb uus mikrotsirkulatsioon. Kõik protseduurid viiakse läbi etappidena.

Ravi kestus oleneb piirkonnast ja võtab aega keskmiselt 60 minutit.

Patsiendi enda verest saadud plasmal on mitmeid unikaalseid eeliseid. Esiteks, vereliistakud on tugeva kaitsva mõjuga, mis aitab vähendada naha taastumisaega süstimise kohal. Lisaks sisaldab vereliistakutest plasmavalkudega geel kasvufaktoreid, mis stimuleerivad rakkude jagunemist naha sees, samuti annavad hormoonid, vitamiinid ja mikroelemendid “noorendava” efekti.

Eraldi tuleb märkida, et kuna autoplasma valmib ilma kemikaalide kasutamiseta, välistab meetod allergilisi reaktsioone. Sellepärast on plasmalifting patsiendile kõige ohutum mesoteraapia protseduur.
Süstekohal stimuleerib plasma ainevahetust, verevarustust, rikastab hapnikuga nahka, kiirendades rakkude jagunemist. Nahas toimub intensiivne kollageeni ja elastaani tootmine, mis noorendab nahka, silub kortse, stimuleerib peanahas karvakasvu, suurendades naha elastsust ja tõstab naha toonust.

Millal kasutada plasmaliftingut?

Pikaajalised kliinilised uuringud näitavad plasmaliftingu tõhusust erinevate probleemide ravimises:

 • juuste väljalangemine
 • akne
 • väsinud ja vananenud nahk
 • ebaühtlane jume
 • näo kontuuride korrigeerimine
 • armide ravi (parandamine)
 • naha taastamine pärast keemilist koorimist ja laserprotseduure
 • naha pealispinna puhastamine kosmeetilistest ülejääkidest

Millal on näha tulemust?

Peale protseduuri on tulemust näha juba pärast esimest seanssi, kuid muidugi sõltub kõik naha eripärast. Taastumisperioodile võib eelneda lühiajaline probleemi süvenemise faas, näiteks akne ravis, kuid soovitud tulemuseni jõutakse juba pärast 3-4 ravikuuri.
Vaatamata väga kõrgele turvalisusele võib, nagu iga protseduuri käigus, tekkida kõrvalmõjud, mis tavaliselt mööduvad kiiresti. Süstekohal võib tekkida väike hematoom, mis kaob 2-3 päevaga.
Plasmaliftingu ravi kontrollib arst iga patsiendi puhul individuaalselt, keskmiselt kestab ravi paar nädalat.

Kuidas protseduuriks valmistuda?

Paar päeva enne ja peale protseduuri tuleks vältida tugevalt maitsestatud ning rasvaseid toite, et saada verest kõige kvaliteetsem plasma parima tulemuse saavutamiseks.

Pärast plasmaliftingu protseduuri:

 • vältida treenimist samal päeval
 • mitte meikida samal päeval
 • mitte pesta juukseid samal päeval (juustele tehtava protseduuri puhul)
 • ei tohi minna sauna ega basseini vähemalt 1 nädala jooksul

Plasmaliftingu vastunäidustusteks on rasedus, rinnaga toitmine, vähk, endokriinsüsteemi haigused, kroonilised haigused, aktiivne herpes. Enne protseduurile tulekut toimub konsultatsioon.

Asukohad

Viru Esteetika kliinik
4. korrus, Viru Väljak 4, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Plasmalifting juustele
190 €
60 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses