Kortsude ennetamine ja noorendamine

Kortsude ennetamine ja noorendamine

Oxygeneo süstevaba noorendamine

Otsi vabasid aegasid

Esimesed naha vananemise märgid ilmnevad 27.–30. eluaastast. Siis hakkavad inimesed ka otsima infot nahka noorendavate protseduuride kohta. Kui veel mõni aeg tagasi olid võimalused seotud ilusüstide ja kirurgiaga, siis nüüd on tehnoloogia loonud uusi võimalusi, millega vältida kardetud torkeid ja taastumist.

Alates 2017. aastast on Euroopas ja USAs ning hiljuti ka Eestis meditsiinitehnoloogilise innovatsioonina kasutusele võetud näohooldusaparaat OxyGeneO. Selle hapnikuhoolduse aparaadi leiutasid rahvusvaheliselt tuntud kosmeetikakontserni Lumenis Pallogen teadlased. See võimaldab nahka noorendada süstimiseta. Inimese keha töötleb süsinikku vabalt ja hapnik stimuleerib kõiki ainevahetuslikke ja nahka taasloovaid protsesse. See omakorda aktiveerib kollageeni tootmist, mis aitab kosmeetikatoodetel paremini naha sisse imbuda. Protseduuri ajal küllastatakse nahka süsinikmonooksiidiga, mis süstimisvaba manustamise protsessis jaguneb süsinikuks ja hapnikuks, mistõttu võib kuuri nimetada ka hapnikuhoolduseks. Pärast esimest protseduuri omandab nahk tervisliku ja hoolitsetud välimuse, jume paraneb ning väsimuse ja stressi jäljed muutuvad silmanähtavalt väiksemaks. Pindmised kortsukesed on näonahalt kadunud, näoovaal tõstetud ja nahk pinguldub.

Uue tehnoloogiaga protseduur on ohutu ega kahjusta nahka, on mõeldud igale nahatüübile ja seda võib teha aasta ringi. Samuti suvel, sest päevitamine protseduuri ei mõjuta.

Protseduur kestab 60 minutit ja koosneb kolmest etapist:

  • Esimeses etapis toimub naha õrn puhastamine (kooritakse nahk rasust) ja hapnikuga rikastamine. Tänu sellele on nahk sile ja naha uuenemisprotsessid on tõhustatud.
  • Teises etapis teeb spetsialist nahale raadiosagedusliftingu, mille käigus toimub soojendus, mis pinguldab nahka ja muudab selle tugevamaks. Raadiosageduslik energia sunnib kollageeni- ja elastiinikiude tihenema ja kokku tõmbuma. Tänu sellele pinguldub nahk seespidiselt, kortsud silenevad, kaovad lõtvus ja rippuvus, väheneb naha pind. Soojendamine stimuleerib väga hästi ka naha sügavamaid rakke, käivitades uute kollageeni- ja elastiinikiudude tekkeprotsessi. Niiviisi jätkub noorenemisprotsess veel poole aasta jooksul pärast protseduurikuure. Ka hiljem, paari aasta jooksul on võimalik nautida saavutatud tulemust. Pikaajalise efekti toob nahakudede kontrollitav soojendamine ja käivitunud fibroblastide poliferatsioon (HSP 47). Kuue kuu jooksul toimub uue kollageeni moodustumine. Uuringud on tõestanud, et naha noorenemine toimub kõige parema stsenaariumi järgi kõigist võimalikest, nimelt rakkude loomuliku stimuleerimise teel, mille tulemuseks on pikaajaline naha pinguldumine neis piirkondades, kus on märgata elastsuse ja tugevuse kadumist. Probleemseimad piirkonnad õnnestub siluda ainevahetusprotsesse aktiveerides: nahk tasandub, tema elastsus ja tugevus suurenevad.
  • Kolmas etapp on ultraheli fonoforees. See on protseduur, mille käigus bioloogiliselt aktiivsed ained (vitamiinid, peptiidid, antioksüdandid) tungivad tänu ultrahelile sügavale nahakihtidesse. Aktiivsed koostisosad kogunevad ja tungivad organismi järk-järgult ning ravim toimib mitu päeva pärast protseduuri.

Asukohad

Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu
Viru Esteetika kliinik
4. korrus, Viru Väljak 4, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Oxygeneo süstevaba noorendamine 1x
120 €
60 min
Oxygeneo süstevaba noorendamine
Kuur, 6x
600 €
60 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses