Tundlik ja punetav nahk

"

Esteetiline meditsiin ühendab ilu ja tervise. Meil on erinevad näohooldused mitmete nahaprbleemide jaoks, näiteks akne, rosaatsea, kuperoosa ja dermatiit. Meie kosmeetikud, õed ja arstid pakuvad lisaks protseduurile ka alati nõustamist ja annavad kaasa soovituslikud hooldusvõtted.

Meil leiad sellised teenused nagu biorevitalisatsioon, happekoorimine, ultraheli näohooldus, akne näohooldus, mesoteraapia jpm.

Kuidas alustada enda iluteekonda? Sobivaima näohoolduse leidmiseks alusta konsultatsioonist:

Fotodünaamiline valgusteraapia

Otsi vabasid aegasid

Valgusteraapia on üle kümne aasta praktiseeritud tehnika. Valgus ehk footonite neeldumine parandab ja stimuleerib raku loomulikku ainevahetust.

Fotodünaamiline valgusteraapia on meditsiiniliste koorimiste valdkonnas läbimurre. Ravikombinatsioon mõjub spetsiaalselt keratinotsüütide ja fibroblastide rakukohtadel, täpsemalt mitokondril ja retseptoritel. Mitokondri neeldunud footonenergia põhjustab fotokeemilist muutust, mille tulemuseks on rakuenergia suurenemine ja nukleiinhapete sünteesi aktiveerumine.

Degranuleerimine vähendab põletuse tekkimise ohtu ja naha taastumise protsess toimub fibroblastide vohamise kaudu. Valgus kutsub esile monohapniku ja vabade radikaalide vabanemise fotooksüdatsiooni abil, tuues kaasa põletikku soodustavate ainete hajumise, immuunsüsteemi stimuleerimise ning uue kollageenirikka koe taastamise ilma põletamiseta või rakke kahjustamata.

Valgussünteesi abil rakuretseptoreid stimuleerides saab vähendada arme ja põletikulisi protsesse ning normaliseerida üldisi rakkudes toimuvaid protsesse, samuti anda nahale tugevuse ja elastsuse. Fotodünaamiline teraapia tõhustab akne, seborreaelise dermatiidi, rosaatsea, kuperoosa ja ekseemi ravi.

Hea teada protseduuri kohta:

    • Tõhustab akne, seborreaelise dermatiidi, rosatsea, kuperoosa ja ekseemi ravi.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Viru Keskuse Kiirkliinik
Viru Väljak 4, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Fotodünaamiline valgusteraapia
45 €
30 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses