Esteetika ja laserravi

Confido esteetiline meditsiin ühendab ilu ja ravi. Pakume laia valikut protseduure, aidates tippspetsialistide ja -tehnoloogia abil säilitada keha ilu, nooruslikku nahka ning vabaneda soovimatutest puudustest.

3D pildistamine/ nahadiagnostika näole

Otsi vabasid aegasid

Selle teenuse saad soetada nii tava kui e-kinkekaardina ja saata otse sõbrale postkasti.

Turu kõige arenenuma ja uuenduslikuma kaameraga LifeViz Infinity PRO saame teha kõrgkvaliteetseid suurepärase täpsusega pilte, animatsioone ja diagnostikat näost, nahast ja kehast. Kaamera abil on võimalik vaadelda end 360 kraadi ulatuses ning näha protseduuride tulemuste efektiivsust. 3D-kaamera piltide põhjal saab teha objektiivsemaid otsuseid raviprotseduuride vajalikkuse suhtes. Tänu 3D-kaamera piltidele näevad kliendid paremini hoolduste pikemaajalist efekti, kuna palja silmaga võib olla mitteinvasiivsete protseduuride tulemust raskem näha.

Esmasel konsultatsioonil tehakse 3D-kaameraga pilt kas näo piirkonnast, kus hinnatakse näo- ja nahaprobleeme, näiteks kortsude esinemist, päikesekahjustust, punetust, pigmentatsiooni. Kaamera abil hindame ka naha vanust ja asetust nii-öelda vanusepüramiidis.

3D-piltide abil läbi viidud üksikasjaliku analüüsi järel koostame just teie jaoks parima hooldusplaani.

Protseduurijärgsel 3D-ülesvõttel saab objektiivselt hinnata, kuidas on tänu protseduuridele ja nahahooldusele muutunud naha kvaliteet ning jälgida kvaliteedi- ja kvantiteedimuutuste dünaamikat. Samamoodi on võimalik LifeViz Infinity PRO 3D-kaameraga tehtud piltide põhjal hinnata kehamuutusi. Protseduurieelseid ja -järgseid pilte kihtidena üksteise peale paigutades saab jälgida tulemusi, kus piirkonnas ja mil määral on teie kehal muutusi toimunud.

Kuidas valmistuda protseduuriks?

3D nahadiagnostika eel peaks naha puhastama meigist vähemalt 30 minutit enne uuringule tulekut, et rasutootlikkus taastuks ning saaksime adekvaatse tulemuse.

Asukohad

Viru Keskuse Kiirkliinik
Viru Väljak 4, Tallinn

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses