Rinnakirurgia

Confido ilukirurgid on Eestis ja maailmas tuntud spetsialistid, kellel on pikaajaline kogemus rinnakirurgia valdkonnas. Meie teenuste hulka kuuluvad rindade suurendamine ja vähendamine, rindade korrigeerimine

Rindade suurendamine

Otsi vabasid aegasid

Rindade suurendamise operatsioon, mida tuntakse ka kui rindade augmenteerimist, on kirurgiline protseduur, mille eesmärk on suurendada rindade suurust ja täidlust. Seda protseduuri tehakse tavaliselt naistele, kes soovivad muuta oma rindade suurust ja kuju esteetilistel või enesekindlusel põhinevatel põhjustel.

Operatsiooni käigus sisestatakse rindadesse implantaadid, et suurendada rindade mahtu. Confidos kasutatakse kõrgekvaliteedilisi Motiva™ implantaate . Protseduuri käigus tehakse sisselõiked rindade piirkonnas, sageli rinna all olevas voldis või rinnanibu ümber, et sisestada implantaadid õigesse asendisse. Pärast implantaatide paigaldamist suletakse sisselõiked õmblustega.

Rindade suurendamise operatsioon viiakse tavaliselt läbi üldnarkoosis ja kestab paar tundi. Taastumisperiood võib varieeruda, kuid patsientidel võib olla vaja kanda spetsiaalset toetavat rinnahoidjat ja vältida füüsilist pingutust mõne nädala jooksul pärast operatsiooni. Lõplikud tulemused hakkavad ilmnema paranemisperioodi jooksul, kui tursed taanduvad ja rinnad asuvad lõplikus asendis.

Enne rindade suurendamise operatsiooni on oluline konsulteerida meie kogenud mammoloogiga, kes saab hinnata patsiendi eesmärke, soovitusi ja individuaalseid omadusi ning anda teavet protseduuri kohta. On oluline mõista operatsiooni võimalikke riske ja tagajärgi ning kaaluda neid otsustamisel.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Mammoloogi vastuvõtt
120 €
Rindade suurendamine
alates 4500 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses