Rinnakirurgia

Confido ilukirurgid on Eestis ja maailmas tuntud spetsialistid, kellel on pikaajaline kogemus rinnakirurgia valdkonnas. Meie teenuste hulka kuuluvad rindade suurendamine ja vähendamine, rindade korrigeerimine Kui te ei leidnud nimekirjast endale sobivat teenust, siis võtke meiega ühendust ning leiame sobiva eriarsti ja operatsiooni.

Operatsiooni broneerimine

Kirurgiliste protseduuride teostamiseks on vajalik eelnev vastuvõtt vastava eriala arstiga, kes paneb kokku teie raviplaani. Broneerige aeg eriarstile või helistage lühinumbril 1330. Enne operatsiooni tutvuge palun operatsioonile tulija meelespeaga ja kodukorraga.

  Rindade suurendamine

  Näita vabasid aegasid

  Rindade suurendamine on üks maailma levnumaid ilukirurgilisi protseduure, mille käigus suurendatakse loomulikku rinda implantaatide abil. Rindade suurendamine on hea võimalus muuuta rindade väljanägemist püsivalt, kui rindade suurus ja kuju tekitavad igapäaevaselt ebakindlust ja segavad elukvaliteeti. Tihti võib rindade kuju ja suurus muutuda ka pärast suurt kaalulangust või sünnitamist.

  Confido kirurgiakliinikus pakutakse rindade suurendamise operatsiooni Motiva® implantaatidega, mis on ainuke Euroopas turustatud implpantaat, mis ühtlasi vastab ka kõige karmimatele USA ravimi- ja toiduameti FDA nõuetele.

  Rinnaimplantaatide paigaldamiseks on kolm erinevat meetodit:

  1. Rinnalihase ette, kuid rinnanäärme taha
  2. Osaliselt rinnalihase alla
  3. Täielikult rinnalihase alla

  Rindade suurendamise operatsioon viiakse läbi üldarkoosis ning kestab üldiselt 1-2 tundi. Pärast operatsiooni veedate ühe öö mugavas Confido privaatpalatis meie sõbraliku meditsiinipersonali valve all.

  Pärast operatsiooni vaatab arst Teid üle ning annab juhised koduseks hoolduseks ja edasiseks kontrolliks. Tööle saate naasta üldjuhul nädala jooksul pärast operatsiooni. Operatsooni parim tulemus on näha 6-12 kuud pärast operatsiooni.

  Indivudaalseks nõustamiseks pöörduge meie kogenud rinnakirurgide poole, kes teostab esmase konsultatsiooni, mille käigus kaardistatakse teie individuaalsed vajadused, võimalused ning pannakse paika operatsiooni plaan.

  Rindade suurendamine
  Hind alates 4200 €
  Rinnakirurg-mammoloogi vastuvõtt
  120 €
  30 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Rindade suurendamine

  Otsi vabasid aegasid