Rinnakirurgia

Confido ilukirurgid on Eestis ja maailmas tuntud spetsialistid, kellel on pikaajaline kogemus rinnakirurgia valdkonnas. Meie teenuste hulka kuuluvad rindade suurendamine ja vähendamine, rindade korrigeerimine

Rinnanibu korrigeeriv operatsioon

Otsi vabasid aegasid

Rinnanibu korrigeeriv operatsioon, mida tuntakse ka kui rinnanibu plastikat, on kirurgiline protseduur, mis on suunatud rinnanibude kuju, suuruse või asümmeetria parandamisele. Rinnanibud võivad olla erineva kuju ja suurusega ning mõnikord võivad esineda kaasasündinud defekte või muutusi pärast rasedust, imetamist või muud rinnaga seotud protsesse.

Operatsiooni käigus tehakse erinevaid protseduure sõltuvalt konkreetsest olukorrast. Mõnikord on vaja suurendada rinnanibusid, kasutades kude või implantaate, et saavutada soovitud suurus või kuju. Teistel juhtudel võib olla vajalik rinnanibude vähendamine või ümberkujundamine, et saavutada parem asümmeetria korrektsioon või esteetiline tulemus.

Rinnanibu korrigeeriv operatsioon võib hõlmata ka rinnanibude asukoha muutmist, kui need on ebanormaalselt paigutatud või suunatud. Protseduur viiakse tavaliselt läbi üldnarkoosi all. Taastumisperiood pärast operatsiooni võib varieeruda, kuid tavaliselt on patsiendid võimelised naasma normaalsete tegevuste juurde paari nädala jooksul.
Enne rinnanibu korrigeeriva operatsiooni tegemist on oluline konsulteerida meie kogenud mammoloogiga, kes saab hinnata olukorda, arutada patsiendi eesmärke ja ootusi ning soovitada parimat ravimeetodit individuaalsete vajaduste põhjal.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Mammoloogi vastuvõtt
120 €
Rinnanibu korrigeeriv operatsioon
alates 1700 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses