Laserepilatsioon (karvade eemaldamine)

Laserepilatsioon on tõhus viis vabanemaks keha karvadest sest eemaldab karvad püsivalt ja ei kahjusta nahka. Laserepilatsiooni võib teha kõikidele kehapiirkondadele ning vanuselist piirangut ei ole. Laserepilatsioon on suunatud karvanääpsule ja pigmendile (mis annab karvale värvuse). Mida tumedam ja tihedam karv, seda efektiivsem on ka laseri protseduur.

  Laserepilatsioon intiimpiirkondades

  Näita vabasid aegasid

  Laserepilatsioon intiimpiirkondades -20%. 
  Pakkumine kehtib kuni 31.03.2023 sooduskoodiga KEVADEILU.

  Laserepilatsioon intiimpiirkondades on soovimatute karvade eemaldamine intiimpiirkonnast. Laser eemaldab karva koos juureosaga, mis võimaldab soovimatutest karvadest püsivalt vabaneda. Confido esteetilise meditsiini kliinikus teevad intiimpiirkondade laserepilatsiooni vaid meditsiinilise kõrgharidusega töötajad.

  Kuidas laserepilatsioon toimib?

  Laserepilatsiooni protseduuri on meditsiinis kasutatud aastakümneid ning see on täiesti ohutu ja väga tõhus, võimaldab vabaneda soovimatutest karvadest pikaks ajaks, on peaaegu valutu ning protseduuri ajal ei koge patsient erilist ebamugavust. Confido esteetilise meditsiini kliinikus teevad intiimpiirkondade laserepilatsiooni vaid meditsiinilise kõrgharidusega töötajad.

  Näidustused

  Tänapäeva naised pööravad intiimpiirkonna välimusele erilist tähelepanu, püüdes välja näha hoolitsetud ja korralikud. Huvi protseduuri vastu on väga suur, sest tänu sellele ei pea muretsema soovimatute karvade pärast, kandes ujumistrikood või aluspesu.

  Vastunäidustused

  • Põletikulised muutused intiimpiirkonnas (sealhulgas vistrikud)
  • Herpes intiimpiirkonna nahal
  • Vähkkasvajad
  • Palju sünnimärke intiimpiirkonnas
  • Äge külmetushaigus, kõrge palavik
  • Rasedus ja imetamine
  • Suhkurtõbi
  • Vanus alla 16 aasta
  • Valulik menstruatsioon protseduuri päeval

  Lõpliku otsuse protseduuri kohta teeb Confido esteetilise meditsiini kliiniku arst või õde isikliku läbivaatuse ja konsultatsiooni ajal vahetult enne protseduuri.

  Protseduurist

  Protseduur on kiire, mitteinvasiivne, see tähendab, et see toimub nahka kahjustamata. Protseduur on praktiliselt valutu. Mõnel juhul võib Confido esteetilise meditsiini kliiniku spetsialist väga tundliku nahaga patsiendil enne protseduuri kasutada spetsiaalset anesteetikumi.

  Protseduuri kirjeldus

  Protseduuri ajal kannab patsient kaitseprille, et mitte kahjustada silmi. Nahk puhastatakse ja epileerimispiirkonda töödeldakse laserikiirega. Pärast protseduuri soovitab Confido esteetilise meditsiini kliiniku spetsialist vahendeid intiimpiirkonna hooldamiseks, annab vajaduse korral lisasoovitusi ja määrab kordusprotseduuri.

  Laserepilatsiooni tulemus

  Laser toimib ainult aktiivse kasvu staadiumis olevatele karvadele. Osa karvadest langeb välja kohe pärast protseduuri, teine osa järgmise 2–3 nädala jooksul. Protseduuri ajal puhkeseisundis olevate karvade kasv taastub aja jooksul, seetõttu on maksimaalse ja pikaajalise mõju saavutamiseks soovitatav läbida mitu protseduuri. 6–10 laserepilatsiooni protseduuriga vabanete 90% soovimatutest intiimpiirkonna karvadest.

  Mida peab teadma enne protseduuri?

  Enne protseduuri on soovitatav konsulteerida Confido esteetilise meditsiini kliiniku spetsialistiga. Spetsialist peab patsiendi naha läbi vaatama, et valida laseri optimaalne töörežiim, prognoosida protseduuride kulgu ja anda vajalikud individuaalsed soovitused. Konsultatsiooni käigus määrab tervishoiutöötaja kindlaks teie fototüübi ja tundlikkuse läve. Kolm nädalat enne protseduuri tuleb vältida otsest päikesevalgust ja solaariume. Ärge kitkuge soovimatuid karvu enne protseduuri ise välja, et vältida folliikulite kahjustamist. 24 tundi enne protseduuri tuleb intiimpiirkonna karvu raseerida (karva pikkus ei tohi ületada 1–2 mm).

  Mis saab pärast protseduuri?

  Patsient võib kohe pärast protseduuri naasta tavapärasesse ellu. Pärast protseduuri võib nahal esineda punetust, mis kaob järgmise 2–4 tunni jooksul iseenesest. Pärast protseduuri hoiduge 14 päeva jooksul päevitamast ja solaariumis käimast. Kasutage ka antiseptilisi vahendeid, mida Confido esteetilise meditsiini kliiniku arst või -õde teile soovitab. Esimesed 2–3 päeva on soovitatav kasutada looduslikust materjalist aluspesu. Ärge kasutage alternatiivseid karvaeemaldamismeetodeid, vaid oodake laserepilatsiooni mõju. Esimene protseduur vabastab teid umbes 20% intiimpiirkonna karvadest. Pärast 6–10 protseduuri kaob pikaks ajaks kuni 90% soovimatutest intiimpiirkonna karvadest.

  Võrdlev analüüs muude protseduuridega

  Intiimpiirkonna soovimatuid karvu saab eemaldada odavamate ja lihtsamate meetoditega (raseerija, suhkrudepilatsioon, kreemid, elektriline epilaator, vaha, kitkumine jne). Kuid alternatiivsed meetodid ei anna kahjuks pikaajalist püsivat mõju, nõuavad regulaarselt raha ja aega ning on sageli väga valusad. Confido esteetilise meditsiini kliiniku spetsialistid soovitavad soovimatud karvad eemaldada laserepilatsiooni abil.

  Korduma kippuvad küsimused

  • Kui kaua kestab intiimpiirkonna laserepilatsiooni protseduur Confido esteetilise meditsiini kliinikus?Olenevalt eemaldatavate karvade hulgast (5–50 minutit).
  • Mis on intiimpiirkonna laserepilatsiooni eelis Confido esteetilise meditsiini kliinikus? Oleme Baltimaade ametlik lasermeditsiini eksperdikeskus; meie kliinikus teevad protseduure vaid sertifitseeritud meditsiinitöötajad, kes kasutavad kalleid ja tänapäevaseid maailmatasemel seadmeid. Seetõttu saame patsientidele pakkuda kvaliteetseid ja ohutuid tulemusi minimaalsete ebamugavustega.
  • Kas laserepilatsioon on valus? Pigem mitte, kuigi naha tundlikkus on patsientidel erinev. Mõnel juhul võib Confido esteetilise meditsiini kliiniku spetsialist väga tundliku nahaga patsiendil enne protseduuri kasutada spetsiaalset anesteetikumi.

  Loe lähemalt:

  Epilatsioon kaenlaalustel ja bikiini piirkonnas, osaline -20% sooduskoodiga KEVADEILU
  105 €
  Epilatsioon kaenlaalustel ja bikiini piirkonnas, sügav -20% sooduskoodiga KEVADEILU
  135 €
  Epilatsioon kaenlaalustel ja bikiini piirkonnas, totaalne -20% sooduskoodiga KEVADEILU
  170 €
  Epilatsioon bikiini piirkonnas, totaal -20% sooduskoodiga KEVADEILU
  130 €
  Epilatsioon bikiini piirkonnas, sügav -20% sooduskoodiga KEVADEILU
  95 €
  Epilatsioon bikiini piirkonnas, osaline -20% sooduskoodiga KEVADEILU
  65 €

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn
  Lõunakeskuse kiirkliinik
  Ringtee 75, Tartu
  Viru Keskuse kliinik, keskuse 4. korrus
  Viru Väljak 4, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Laserepilatsioon intiimpiirkondades

  Otsi vabasid aegasid