Laserepilatsioon (karvade eemaldamine)

Laserepilatsioon on tõhus viis vabanemaks keha karvadest sest eemaldab karvad püsivalt ja ei kahjusta nahka. Laserepilatsiooni võib teha kõikidele kehapiirkondadele ning vanuselist piirangut ei ole. Laserepilatsioon on suunatud karvanääpsule ja pigmendile (mis annab karvale värvuse). Mida tumedam ja tihedam karv, seda efektiivsem on ka laseri protseduur.

Laserepilatsioon intiimpiirkondades

Otsi vabasid aegasid

Laserepilatsioon intiimpiirkondades on soovimatute karvade eemaldamine intiimpiirkonnast. Laser eemaldab karva koos juureosaga, mis võimaldab soovimatutest karvadest püsivalt vabaneda. Confido esteetilise meditsiini kliinikus teevad intiimpiirkondade laserepilatsiooni vaid meditsiinilise kõrgharidusega töötajad.

Kuidas laserepilatsioon toimib?

Laserepilatsiooni protseduuri on meditsiinis kasutatud aastakümneid ning see on täiesti ohutu ja väga tõhus, võimaldab vabaneda soovimatutest karvadest pikaks ajaks, on peaaegu valutu ning protseduuri ajal ei koge patsient erilist ebamugavust. Confido esteetilise meditsiini kliinikus teevad intiimpiirkondade laserepilatsiooni vaid meditsiinilise kõrgharidusega töötajad.

Näidustused

Tänapäeva naised pööravad intiimpiirkonna välimusele erilist tähelepanu, püüdes välja näha hoolitsetud ja korralikud. Huvi protseduuri vastu on väga suur, sest tänu sellele ei pea muretsema soovimatute karvade pärast, kandes ujumistrikood või aluspesu.

Vastunäidustused

  • Põletikulised muutused intiimpiirkonnas (sealhulgas vistrikud)
  • Herpes intiimpiirkonna nahal
  • Vähkkasvajad
  • Palju sünnimärke intiimpiirkonnas
  • Äge külmetushaigus, kõrge palavik
  • Rasedus ja imetamine
  • Suhkurtõbi
  • Vanus alla 16 aasta
  • Valulik menstruatsioon protseduuri päeval

Lõpliku otsuse protseduuri kohta teeb Confido esteetilise meditsiini kliiniku arst või õde isikliku läbivaatuse ja konsultatsiooni ajal vahetult enne protseduuri.

Protseduurist

Protseduur on kiire, mitteinvasiivne, see tähendab, et see toimub nahka kahjustamata. Protseduur on praktiliselt valutu. Mõnel juhul võib Confido esteetilise meditsiini kliiniku spetsialist väga tundliku nahaga patsiendil enne protseduuri kasutada spetsiaalset anesteetikumi.

Protseduuri kirjeldus

Protseduuri ajal kannab patsient kaitseprille, et mitte kahjustada silmi. Nahk puhastatakse ja epileerimispiirkonda töödeldakse laserikiirega. Pärast protseduuri soovitab Confido esteetilise meditsiini kliiniku spetsialist vahendeid intiimpiirkonna hooldamiseks, annab vajaduse korral lisasoovitusi ja määrab kordusprotseduuri.

Laserepilatsiooni tulemus

Laser toimib ainult aktiivse kasvu staadiumis olevatele karvadele. Osa karvadest langeb välja kohe pärast protseduuri, teine osa järgmise 2–3 nädala jooksul. Protseduuri ajal puhkeseisundis olevate karvade kasv taastub aja jooksul, seetõttu on maksimaalse ja pikaajalise mõju saavutamiseks soovitatav läbida mitu protseduuri. 6–10 laserepilatsiooni protseduuriga vabanete 90% soovimatutest intiimpiirkonna karvadest.

Mida peab teadma enne protseduuri?

Enne protseduuri on soovitatav konsulteerida Confido esteetilise meditsiini kliiniku spetsialistiga. Spetsialist peab patsiendi naha läbi vaatama, et valida laseri optimaalne töörežiim, prognoosida protseduuride kulgu ja anda vajalikud individuaalsed soovitused. Konsultatsiooni käigus määrab tervishoiutöötaja kindlaks teie fototüübi ja tundlikkuse läve. Kolm nädalat enne protseduuri tuleb vältida otsest päikesevalgust ja solaariume. Ärge kitkuge soovimatuid karvu enne protseduuri ise välja, et vältida folliikulite kahjustamist. 24 tundi enne protseduuri tuleb intiimpiirkonna karvu raseerida (karva pikkus ei tohi ületada 1–2 mm).

Mis saab pärast protseduuri?

Patsient võib kohe pärast protseduuri naasta tavapärasesse ellu. Pärast protseduuri võib nahal esineda punetust, mis kaob järgmise 2–4 tunni jooksul iseenesest. Pärast protseduuri hoiduge 14 päeva jooksul päevitamast ja solaariumis käimast. Kasutage ka antiseptilisi vahendeid, mida Confido esteetilise meditsiini kliiniku arst või -õde teile soovitab. Esimesed 2–3 päeva on soovitatav kasutada looduslikust materjalist aluspesu. Ärge kasutage alternatiivseid karvaeemaldamismeetodeid, vaid oodake laserepilatsiooni mõju. Esimene protseduur vabastab teid umbes 20% intiimpiirkonna karvadest. Pärast 6–10 protseduuri kaob pikaks ajaks kuni 90% soovimatutest intiimpiirkonna karvadest.

Võrdlev analüüs muude protseduuridega

Intiimpiirkonna soovimatuid karvu saab eemaldada odavamate ja lihtsamate meetoditega (raseerija, suhkrudepilatsioon, kreemid, elektriline epilaator, vaha, kitkumine jne). Kuid alternatiivsed meetodid ei anna kahjuks pikaajalist püsivat mõju, nõuavad regulaarselt raha ja aega ning on sageli väga valusad. Confido esteetilise meditsiini kliiniku spetsialistid soovitavad soovimatud karvad eemaldada laserepilatsiooni abil.

Korduma kippuvad küsimused

Kui kaua kestab intiimpiirkonna laserepilatsiooni protseduur Confido esteetilise meditsiini kliinikus?

Olenevalt eemaldatavate karvade hulgast (5–50 minutit).

Mis on intiimpiirkonna laserepilatsiooni eelis Confido esteetilise meditsiini kliinikus?

Oleme Baltimaade ametlik lasermeditsiini eksperdikeskus; meie kliinikus teevad protseduure vaid sertifitseeritud meditsiinitöötajad, kes kasutavad kalleid ja tänapäevaseid maailmatasemel seadmeid. Seetõttu saame patsientidele pakkuda kvaliteetseid ja ohutuid tulemusi minimaalsete ebamugavustega.

Kas laserepilatsioon on valus?

Pigem mitte, kuigi naha tundlikkus on patsientidel erinev. Mõnel juhul võib Confido esteetilise meditsiini kliiniku spetsialist väga tundliku nahaga patsiendil enne protseduuri kasutada spetsiaalset anesteetikumi.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Viru Keskuse Kiirkliinik
Viru Väljak 4, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu

1. – 31. septembril on laserepilatsioon sooduskoodiga SEPTEMBER -20% soodsam

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Epilatsioon kaenlaalustel ja bikiini piirkonnas, osaline
Sooduskoodiga SEPTEMBER -20%
105 €
30 min
Epilatsioon kaenlaalustel ja bikiini piirkonnas, sügav
Sooduskoodiga SEPTEMBER -20%
135 €
30 min
Epilatsioon kaenlaalustel ja bikiini piirkonnas, totaalne
Sooduskoodiga SEPTEMBER -20%
170 €
30 min
Epilatsioon bikiini piirkonnas, totaal
Sooduskoodiga SEPTEMBER -20%
130 €
30 min
Epilatsioon bikiini piirkonnas, sügav
Sooduskoodiga SEPTEMBER -20%
95 €
30 min
Epilatsioon bikiini piirkonnas, osaline
Sooduskoodiga SEPTEMBER -20%
65 €
30 min
Epilatsioon anaal piirkonnas
130 €
30 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses