Allergia

Confidos usume väga sellesse, et kõige efektiivsem viis oma tervist hoida on haigusi ennetada. Meie tervisekontrolli paketid pakuvad võimaluse saada põhjalik ülevaade oma tervislikust seisundist.

Confidos usume väga sellesse, et kõige efektiivsem viis oma tervist hoida on haigusi ennetada. Meie tervisekontrolli paketid pakuvad võimaluse saada põhjalik ülevaade oma tervislikust seisundist. Vastavalt sellele, mida ise tähtsaks peate või mille üle muret tunnete, võite valida just sellised paketid, nagu soovite. Pakettide käigus hinnatakse teie individuaalseid terviseriske ja -näitajaid ning leidude põhjal antakse soovitusi, kuidas oma tervist veel paremini hoida või juba olemasolevatele probleemidele leevendust saada. Vajadusel suunatakse teid edasi lisauuringutele ja meie kogenud arstide või spetsialistide vastuvõttudele, kui selleks tervisepaketi käigus põhjus leidub.

Tolmuallergia analüüsipakett

Otsi vabasid aegasid

Seda teenust võidakse hüvitada vabatahtliku tervisekindlustuse alusel.

Kõige levinumad tolmuallergia põhjustajad on kodutolmulestad, kuid allergeenideks võivad olla veel koduloomad või õietolm.

Enamlevinud sümptomid erinevate sissehingatavate allergeenide puhul on nina-, suu-, kurgu ja silmade sügelus, tilkuv või kinnine nina, aevastamine, punetavad ja vesised silmad ning nahalööve. Tolmuallergia analüüsipakett on mõeldud neile, kellel esinevad pidevalt või hooajaliselt kirjeldatud haigusnähud.

Tolmuallergia analüüsipakett koosneb 6-st analüüsist:

  • Kodutolmulesta IgE
  • Kassi epiteeli ja kõõma IgE
  • Koera kõõma IgE
  • Kase õietolmu IgE
  • Puju õietolmu IgE
  • Timuti õietolmu IgE

Enne visiidile tulemist palun tutvuge:

Paketi vastused saabuvad 5 tööpäeva jooksul. Analüüsitulemuste tõlgendamiseks soovitame arsti kaugkonsultatsiooni.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu
Rocca Al Mare kiirkliinik
Paldiski maantee 102, Tallinn
Viru Keskuse Kiirkliinik
Viru Väljak 4, Tallinn

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses