Kõik paketid

Haiguste ennetamine ja varajane avastamine aitavad pikendada tervena elatud aastaid ja vähendada haigestumist. Ennetuses on oluline roll nii arstidega konsulteerimisel kui ka uuringutel/analüüsidel, mille abil saab inimese tervist jälgida ning õigeaegselt sekkuda.

Tervisekontrolli pakett

Seda teenust võidakse hüvitada vabatahtliku tervisekindlustuse alusel.

Oma tervise kontrollimisega ei ole kunagi liiga vara alustada. Confido terviseaudit sobib kõigile täiskasvanud inimestele, kellel on huvi oma terviseseisundi vastu ja kes sooviksid peale vereproovi tulemuste saada arsti hinnangut ja soovitusi tervise hoidmiseks. Erilist tähelepanu pööratakse kontrolli käigus südame ja veresoonkonna haiguste, diabeedi ning pahaloomuliste kasvajate riskidele. Kontrolli käigus saad esitada lisasoove oma tervise kontrollimiseks ja küsida nõu Confido teenuste kohta. Uuringute tulemused saadetakse pärast kontrolli Sinu digilukku.

Kellele paketti soovitame?

  • Kõigile täiskasvanud inimestele, kellel on huvi oma terviseseisundi vastu
  • Kui suguvõsas on esinenud südamehaigusi, diabeeti või pahaloomulisi kasvajaid

Millest pakett koosneb?

  • Haigusriskide hindamine

Küsimustike abil saab hinnata Sinu südamehaiguste ja diabeedi riski. Samuti saab anda hinnangu, kas Sinu risk haigestuda levinumatesse pahaloomulistesse kasvajatesse on tõenäoliselt tõusnud. Teadaolevate riskide põhjal saab anda soovitusi, mida teha, et haigestumise tõenäosust vähendada. Küsimustikud tuleb täita kodus enne esimest vastuvõttu kliinikus. Täidetud küsimustikud palume kliinikusse paberil kaasa võtta või saata e-kirjaga aadressil info@confido.ee.

  • Verenäitajate testimine

Veresuhkru, hemoglobiini, kolesteroolisisalduse ja teiste – kokku 13 olulisema näitaja – analüüsimine verest võimaldab hinnata terviseseisundit ja haiguste tekkeriske, näiteks südame tervist, neeru ja maksa talitlust, diabeedi tekkeriski, kilpnäärme jm organite talitlust. Proovide võtmiseks tuleb olla eelmisest õhtust söömata ja joomata (v.a tavaline vesi) ning 3–4 tundi urineerimata. Vereproov võetakse: HbA1c Glükohemoglobiin, Hemogramm, Glükoos, Kreatiniin, Triglütseriidid, ALAT Alaniini aminotransferaas, HDL kolesterool, CRP kiirtest C, Uriini ribaanalüüs, Vitamiin D, LDL kolesterool, Ferritiin, TSH Türeoptropiin, Kolesterool

  • Õe vastuvõtt

Õe vastuvõtul tehakse antropomeetrilisi mõõtmisi (nt kaal, pikkus ja kehamassiindeks) ning võetakse vere- ja uriinianalüüs. Vastuvõtul saad esitada lisasoove oma tervise kontrollimiseks ja küsida nõu Confido teenuste kohta.

  • Üld- või perearsti konsultatsioon

Konsultatsioonil saad ülevaate tervisekontrolli tulemustest ning soovitusi elustiili kohendamiseks, et vältida südame ja veresoonkonna haigusi ja diabeeti. Tõenäoliselt lisandunud vähiriski korral saad soovitused edasiseks käitumiseks. Tõsisema haiguse kahtluse korral suuname Sind lisauuringutele.

Paketti ja selles sisalduvaid teenuseid on võimalik kasutada 12 kuu jooksul alates paketi esimesest broneeringu kuupäevast. Pooleli jäänud paketi eest me raha tagasi ei maksa ning teenuseid ümber ei vaheta.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu

Hind

Teenus
Hind
Tervisekontrolli pakett
225 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri läbi broneerimisvormi

Broneeri aeg läbi broneerimisvormi EST