Tervisekontroll

Confidos usume väga sellesse, et kõige efektiivsem viis oma tervist hoida on haigusi ennetada. Meie tervisekontrolli paketid pakuvad võimaluse saada põhjalik ülevaade oma tervislikust seisundist. Vastavalt sellele, mida ise tähtsaks peate või mille üle muret tunnete, võite valida just sellised paketid, nagu soovite. Pakettide käigus hinnatakse teie individuaalseid terviseriske ja -näitajaid ning leidude põhjal antakse soovitusi, kuidas oma tervist veel paremini hoida või juba olemasolevatele probleemidele leevendust saada. Vajadusel suunatakse teid edasi lisauuringutele ja meie kogenud arstide või spetsialistide vastuvõttudele, kui selleks tervisepaketi käigus põhjus leidub.

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Tervisekontrolli pakett

  Oma tervise kontrollimisega ei ole kunagi liiga vara alustada. Confido terviseaudit sobib kõigile täiskasvanud inimestele, kellel on huvi oma terviseseisundi vastu ja kes sooviksid peale vereproovi tulemuste saada arsti hinnangut ja soovitusi tervise hoidmiseks. Erilist tähelepanu pööratakse kontrolli käigus südame ja veresoonkonna haiguste, diabeedi ning pahaloomuliste kasvajate riskidele. Kontrolli käigus saad esitada lisasoove oma tervise kontrollimiseks ja küsida nõu Confido teenuste kohta. Uuringute tulemused saadetakse pärast kontrolli Sinu digilukku.

  Kellele paketti soovitame?

  • Kõigile täiskasvanud inimestele, kellel on huvi oma terviseseisundi vastu
  • Kui suguvõsas on esinenud südamehaigusi, diabeeti või pahaloomulisi kasvajaid

  Millest pakett koosneb?

  • Haigusriskide hindamine riskiküsimustike abil
   Küsimustike abil saab hinnata Sinu südamehaiguste ja diabeedi riski. Samuti saab anda hinnangu, kas Sinu risk haigestuda levinumatesse pahaloomulistesse kasvajatesse on tõenäoliselt tõusnud. Teadaolevate riskide põhjal saab anda soovitusi, mida teha, et haigestumise tõenäosust vähendada. Küsimustikud tuleb täita kodus enne esimest vastuvõttu kliinikus. Täidetud küsimustikud palume kliinikusse paberil kaasa võtta või saata e-kirjaga aadressil info@confido.ee.
  • Verenäitajate testimine
   Veresuhkru, hemoglobiini, kolesteroolisisalduse ja teiste – kokku 13 olulisema näitaja – analüüsimine verest võimaldab hinnata terviseseisundit ja haiguste tekkeriske, näiteks südame tervist, neeru ja maksa talitlust, diabeedi tekkeriski, kilpnäärme jm organite talitlust. Proovide võtmiseks tuleb olla eelmisest õhtust söömata ja joomata (v.a tavaline vesi) ning 3–4 tundi urineerimata. Loen lähemalt
  • Õe vastuvõtt
   Õe vastuvõtul tehakse antropomeetrilisi mõõtmisi (nt kaal, pikkus ja kehamassiindeks) ning võetakse vere- ja uriinianalüüs. Vastuvõtul saad esitada lisasoove oma tervise kontrollimiseks ja küsida nõu Confido teenuste kohta.
  • Üld- või perearsti konsultatsioon
   Konsultatsioonil saad ülevaate tervisekontrolli tulemustest ning soovitusi elustiili kohendamiseks, et vältida südame ja veresoonkonna haigusi ja diabeeti. Tõenäoliselt lisandunud vähiriski korral saad soovitused edasiseks käitumiseks. Tõsisema haiguse kahtluse korral suuname Sind lisauuringutele.

  Broneeri aeg

  Tervisekontrolli pakett
  225 €

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn
  Confido Tartu Raatuse kliinik
  Raatuse 21, Tartu