Analüüsid, uuringud, protseduurid

Südametervise hindamise pakett

Seda teenust võidakse hüvitada vabatahtliku tervisekindlustuse alusel.

Südame tervise kontrollis uuritakse südame ja veresoonkonna haiguste riskitegureid ja antakse personaalne soovituslik tegevusplaan südamehaiguste vältimiseks.

Südamehaiguste riskide hindamist soovitame inimestele, kellel on teada mõni allpool nimetatud südamehaiguste riskitegur või kes soovivad lihtsalt oma südame tervist kontrollida. Confidos hindavad südamehaiguste riske kogenud kardioloogid.

Kellele paketti soovitame?

 • Istuva elustiiliga inimestele
 • Kõrge vererõhu, kolesteroolitaseme ja veresuhkruga inimestele
 • Ülekaalulistele
 • Suitsetajatele
 • Kõrge stressitasemega inimestele
 • Kui perekonnas on esinenud südame ja veresoonkonna haigusi

Millest pakett koosneb?

 • Riskiküsimustike abil südame ja veresoonkonna haiguste ning diabeediriskide hindamine
  Küsimustike abil saab hinnata Sinu südamehaiguste ja diabeedi riski. Teadaolevate riskide põhjal saab anda soovitusi, mida teha, et haigestumise tõenäosust vähendada. Küsimustikud tuleb täita kodus enne esimest vastuvõttu kliinikus. Täidetud küsimustikud palume kliinikusse paberil kaasa võtta või saata e-kirjaga aadressil info@confido.ee.
 • Verenäitajate testimine
  Veresuhkru, hemoglobiini, kolesteroolisisalduse ja teiste – kokku 16 olulisema näitaja – analüüsimine verest võimaldab hinnata terviseseisundit ja haiguste tekkeriske, näiteks südame tervist, neeru ja maksa talitlust, diabeedi tekkeriski, eesnäärme, kilpnäärme jm organite talitlust. Proovide võtmiseks tuleb olla eelmisest õhtust söömata ja joomata (v.a tavaline vesi) ning 3–4 tundi urineerimata. Vereproov võetakse: Lipoproteiin a, CRP kiirtest C, Glükoos, Kaalium, Hemogramm, Kreatiniin, Kolesterool, Triglütseriidid, HDL kolesterool, LDL kolesterool, ALAT Alaniini aminotransferaas, Gamma glutamüüli transferaas (GGT), Naatrium, HbA1c Glükohemoglobiin, TSH Türeoptropiin, Ferritiin, Vitamiin D (25-OH)
 • Õe vastuvõtt
  Õe vastuvõtul tehakse antropomeetrilisi mõõtmisi (nt kaal, pikkus ja kehamassiindeks) ning võetakse vereanalüüs. Vastuvõtul saad esitada lisasoove oma tervise kontrollimiseks ja küsida nõu Confido teenuste kohta. Vastuvõtu lõpus alustatakse 24 tunni vererõhu monitooringuga.
 • Vererõhu 24 tunni holter monitooring
  Uuring annab ülevaate vererõhu väärtustest ööpäeva jooksul. Uuringu teostamiseks paigaldatakse õlavarre ümber mansett ning keha külge spetsiaalne aparaat, mis päevasel ajal mõõdab ning salvestab vererõhku iga poole tunni ja öisel aja iga tunni tagant. Loen lähemalt
 • Südame koormustest
  Uuring jälgib südame tööd ja vererõhumuutusi treeningu ajal ja koormusest taastumise kiirust. Test aitab hinnata organismi koormustaluvust, määrata südametegevuse ning üldise lihasjõudluse võimekust.
 • Kardioloogi konsultatsioon
  Konsultatsioonil saad ülevaate südamekontrolli tulemustest ning soovitusi oma füüsilise aktiivsuse ja elustiili kohendamiseks, et vältida südame ja veresoonkonna haigusi. Tõsisema südamehaiguse kahtluse korral suuname lisauuringutele.

Paketti ja selles sisalduvaid teenuseid on võimalik kasutada 12 kuu jooksul alates paketi esimesest broneeringu kuupäevast. Pooleli jäänud paketi eest me raha tagasi ei maksa ning teenuseid ümber ei vaheta.

Hind

Teenus
Hind
Südametervise hindamise pakett
295 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

BRONEERIMINE

Broneeri läbi broneerimisvormi

Broneeri aeg läbi broneerimisvormi EST