Tervisekontroll, protseduurid

Confidos usume väga sellesse, et kõige efektiivsem viis oma tervist hoida on haigusi ennetada. Meie tervisekontrolli paketid pakuvad võimaluse saada põhjalik ülevaade oma tervislikust seisundist. Vastavalt sellele, mida ise tähtsaks peate või mille üle muret tunnete, võite valida just sellised paketid, nagu soovite. Pakettide käigus hinnatakse teie individuaalseid terviseriske ja -näitajaid ning leidude põhjal antakse soovitusi, kuidas oma tervist veel paremini hoida või juba olemasolevatele probleemidele leevendust saada. Vajadusel suunatakse teid edasi lisauuringutele ja meie kogenud arstide või spetsialistide vastuvõttudele, kui selleks tervisepaketi käigus põhjus leidub.

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Südametervise hindamise pakett

  Südame tervise kontrollis uuritakse südame ja veresoonkonna haiguste riskitegureid ja antakse personaalne soovituslik tegevusplaan südamehaiguste vältimiseks.

  Südamehaiguste riskide hindamist soovitame inimestele, kellel on teada mõni allpool nimetatud südamehaiguste riskitegur või kes soovivad lihtsalt oma südame tervist kontrollida. Confidos hindavad südamehaiguste riske kogenud kardioloogid.

  Kellele paketti soovitame?

  • Istuva elustiiliga inimestele
  • Kõrge vererõhu, kolesteroolitaseme ja veresuhkruga inimestele
  • Ülekaalulistele
  • Suitsetajatele
  • Kõrge stressitasemega inimestele
  • Kui perekonnas on esinenud südame ja veresoonkonna haigusi

  Millest pakett koosneb?

  • Riskiküsimustike abil südame ja veresoonkonna haiguste ning diabeediriskide hindamine
   Küsimustike abil saab hinnata Sinu südamehaiguste ja diabeedi riski. Teadaolevate riskide põhjal saab anda soovitusi, mida teha, et haigestumise tõenäosust vähendada. Küsimustikud tuleb täita kodus enne esimest vastuvõttu kliinikus. Täidetud küsimustikud palume kliinikusse paberil kaasa võtta või saata e-kirjaga aadressil info@confido.ee.
  • Verenäitajate testimine
   Veresuhkru, hemoglobiini, kolesteroolisisalduse ja teiste – kokku 16 olulisema näitaja – analüüsimine verest võimaldab hinnata terviseseisundit ja haiguste tekkeriske, näiteks südame tervist, neeru ja maksa talitlust, diabeedi tekkeriski, eesnäärme, kilpnäärme jm organite talitlust. Proovide võtmiseks tuleb olla eelmisest õhtust söömata ja joomata (v.a tavaline vesi) ning 3–4 tundi urineerimata. Vereproov võetakse: Lipoproteiin a, CRP kiirtest C, Glükoos, Kaalium, Hemogramm, Kreatiniin, Kolesterool, Triglütseriidid, HDL kolesterool, LDL kolesterool, ALAT Alaniini aminotransferaas, Gamma glutamüüli transferaas (GGT), Naatrium, HbA1c Glükohemoglobiin, TSH Türeoptropiin, Ferritiin, Vitamiin D (25-OH)
  • Õe vastuvõtt
   Õe vastuvõtul tehakse antropomeetrilisi mõõtmisi (nt kaal, pikkus ja kehamassiindeks) ning võetakse vere- ja uriinianalüüs. Vastuvõtul saad esitada lisasoove oma tervise kontrollimiseks ja küsida nõu Confido teenuste kohta. Vastuvõtu lõpus alustatakse 24 tunni vererõhu monitooringuga.
  • Vererõhu 24 tunni holter monitooring
   Uuring annab ülevaate vererõhu väärtustest ööpäeva jooksul. Uuringu teostamiseks paigaldatakse õlavarre ümber mansett ning keha külge spetsiaalne aparaat, mis päevasel ajal mõõdab ning salvestab vererõhku iga poole tunni ja öisel aja iga tunni tagant. Loen lähemalt
  • Südame koormustest
   Uuring jälgib südame tööd ja vererõhumuutusi treeningu ajal ja koormusest taastumise kiirust. Test aitab hinnata organismi koormustaluvust, määrata südametegevuse ning üldise lihasjõudluse võimekust.
  • Kardioloogi konsultatsioon
   Konsultatsioonil saad ülevaate südamekontrolli tulemustest ning soovitusi oma füüsilise aktiivsuse ja elustiili kohendamiseks, et vältida südame ja veresoonkonna haigusi. Tõsisema südamehaiguse kahtluse korral suuname lisauuringutele.

  Broneeri aeg

  Südametervise hindamise pakett
  295 €

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn