Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia.

Munandi ehk testise biopsia

Otsi vabasid aegasid

Munandi ehk testise biopsia on meditsiiniline protseduur, mille käigus võetakse väike kude või rakkude proov munandist ehk testisest. Protseduuri üheks eesmärgiks võib olla võimalike reproduktiiv- või viljatuse probleemide põhjus. Biopsia on eriti oluline meestele, kellel on vähenenud spermatosoidide arv või kellel esineb täielik viljatus.

Protseduuri ajal teeb arst lokaalanesteesia, et tuimestada kohalikku piirkonda. Seejärel tehakse nõelaga väike auk munandisse, et võtta koe- või rakkuproov, mis saadetakse laborisse uurimiseks. Biopsia võib olla avatud (lõikega) või suletud (nõela kasutamisega).

Pärast protseduuri võib esineda kerget valu, turset või verevalumeid munandipiirkonnas. Patsientidel soovitatakse puhata ja vältida füüsilist pingutust vähemalt paar päeva pärast protseduuri. Protseduur on tavaliselt väga turvaline, kuid nagu igasuguse meditsiinilise protseduuri puhul, võivad tekkida tüsistused, nagu infektsioonid või verejooksud.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Uroloogi vastuvõtt
Eelneb operatsioonile
130 €
30 min
Munandi ehk testise biopsia
alates 600 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses