Kirurgia kirurgiakliinik operatsioon lõikus narkoos laserravi bariaatria plastiline kirurgia rinnaoperatsioon neerukivid

Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia. Teeme erinevaid endoskoopilisi ülemise ja alumise kusetrakti operatsioone.  Teeme erinevaid ülemise ja alumise kusetrakti endoskoopilisi operatsioone. Uroloogias teostame ka androloogilisi operatsioone ja koostöös Next Fertility kliinikuga lahendame meeste viljatusega seotud probleeme.

Operatsiooni broneerimine

Kirurgiliste protseduuride teostamiseks on vajalik eelnev vastuvõtt vastava eriala arstiga, kes paneb kokku teie raviplaani. Broneerige aeg eriarstile või helistage lühinumbril 1330. Enne operatsiooni tutvuge palun operatsioonile tulija meelespeaga ja kodukorraga.

  Munandi ehk testise biopsia

  Näita vabasid aegasid

  Munandi ehk testise biopsia on meditsiiniline protseduur, mille käigus võetakse väike kude või rakkude proov munandist ehk testisest. Protseduuri üheks eesmärgiks võib olla võimalike reproduktiiv- või viljatuse probleemide põhjus. Biopsia on eriti oluline meestele, kellel on vähenenud spermatosoidide arv või kellel esineb täielik viljatus.

  Protseduuri ajal teeb arst lokaalanesteesia, et tuimestada kohalikku piirkonda. Seejärel tehakse nõelaga väike auk munandisse, et võtta koe- või rakkuproov, mis saadetakse laborisse uurimiseks. Biopsia võib olla avatud (lõikega) või suletud (nõela kasutamisega).

  Pärast protseduuri võib esineda kerget valu, turset või verevalumeid munandipiirkonnas. Patsientidel soovitatakse puhata ja vältida füüsilist pingutust vähemalt paar päeva pärast protseduuri. Protseduur on tavaliselt väga turvaline, kuid nagu igasuguse meditsiinilise protseduuri puhul, võivad tekkida tüsistused, nagu infektsioonid või verejooksud.

  Munandi ehk testise biopsia
  Hind alates 600 €
  Uroloogi vastuvõtt Eelneb operatsioonile
  130 €
  30 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Munandi ehk testise biopsia

  Otsi vabasid aegasid