Meditsiini- ja tervishoiuteenused ettevõttele | Confido Meditsiinikeskus

Koroonaviiruse testimine

Koroonaviiruse SARS-CoV-2 testimine võimaldab ettevõtetel otsustada, kas töötajad võivad naasta töökohale või vajavad nad teiste kaitsmiseks täiendavat isolatsiooniaega. See aitab vältida inimeste töökohale naasmisel koroonaviirusesse SARS-CoV-2 nakatumiste riski.

Kui kahtlustate oma ettevõttes viirusepuhangut või soovite kindlustunnet, et ettevõtte töökeskond on viirusest vaba, siis on mõistlik oma töötajaid testida. Pakume ka koroonaviiruse testimist üritustel.

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Antigeeni test

  Antigeenitestid määravad koroonaviirusele omaste valkude olemasolu proovis. Test võetakse sarnaselt PCR-testiga spetsiaalse vatipulga abil ninaneelust. Antigeenitesti tulemuse saab umbes 15 minuti jooksul. Test on kõige tundlikum perioodil, mil viiruse hulk organismis on kõige suurem – reeglina mõni päev enne kuni umbes viis päeva pärast haiguse sümptomite teket. Seega tähendab antigeenitesti positiivne tulemus suure tõenäosusega seda, et patsient on värskelt haigestunud ja veel teistele inimestele nakkusohtlik. Antigeenitestide tundlikkus on enamasti väiksem kui PCR-testidel (eelkõige haiguse hilisemas perioodis). See-eest on antigeenitestid tunduvalt soodsamad kui PCR-testid ning väga kasulikud suurema hulga inimeste testimisel lühikese aja jooksul (nt töökohal), et nakatunud patsiendid kiiresti teistest isoleerida ja vähendada ohtu nakkuse edasikandumiseks. Test ei sobi karantiini lõpetamiseks või välisreisilt saabumisel testimiseks. Positiivse antigeenitesti tulemuse korral tuleks patsiendi ja tema lähikontaktsete testimist jätkata PCR-meetodil.

  Ettevõttele teeme tulemustest koondkokkuvõtte.

  Antigeeni test kehtib Eestis 48 tundi pärast testi tegemist.

  Kuidas anda proove?

  • Tuleme proovivõtmiseks ise teie ettevõttesse kohale (alates 10 inimesest)
   Vastused selguvad kohapeal.
   Arveldamine mugavalt kuu lõpus arvega.
  • Täpsema pakkumise saamiseks võtke ühendust ariklient@confido.ee või telefonil +372 53 803 000.

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn
  Confido Tartu Raatuse kliinik
  Raatuse 21, Tartu
  Nautica kiirkliinik
  Ahtri 9, Tallinn
  Lasnamäe kiirkliinik
  Mustakivi 13, Tallinn
  Lõunakeskuse kiirkliinik
  Ringtee 75, Tartu
  Rocca Al Mare kiirkliinik
  Paldiski maantee 102, Tallinn
  Näita rohkem