Vaktsineerimine ettevõttes

Pakume hooajalist vaktsineerimist Sinu töötajatele ja soovi korral Sinu ettevõttes kohapeal. Vaktsineerimisega kaitsed oma töötajaid ja ettevõtet.

Vaktsineerimine ettevõttes

Pakume hooajalist vaktsineerimist Sinu töötajatele ja soovi korral Sinu ettevõttes kohapeal. Vaktsineerimisega kaitsed oma töötajaid ja ettevõtet.

Vaktsineerimise tulemusel kujuneb sarnane immuunsus, nagu nakkushaiguse läbipõdemisel. See tähendab, et inimese keha suudab hiljem vastava haigusega kokku puutudes kahjulikud mikroorganismid enne nende massilist paljunemist hävitada. Nõnda takistab vaktsineerimine nakkuse levimist.

 Ettevõtetes kohapeal pakume järgmiseid vaktsiine:

  • Gripivaktsiin (hooaeg oktoober – veebruar).
  • Puukentsefaliidi vastane vaktsineerimine (hooaeg märts – september).
  • Koroonaviiruse vastane vaktsineerimine (aastaringselt)

Kuigi mitmed haigused, mida saab vaktsiiniga ennetada, on hooajalise iseloomuga, siis võib vaktsineerida aastaringselt. Oluline on jälgida vaktsineerimise sagedust ja dooside arvu, et tagada töötaja õigeaegne kaitse haiguse eest.

Lisaks pakume ka reisinõustamist ning reisivaktsiine neile, kes liiguvad sagedasti mitme riigi vahel või kes on minemas riskipiirkonda.

Hea teada. Pakume ka erinevate haiguste vastu testimist!

Gripi vastu vaktsineerimine

Otsi vabasid aegasid

Seda teenust võidakse hüvitada vabatahtliku tervisekindlustuse alusel.

Gripp on äge viiruslik haigus, mis on kergesti nakkav ja levib tavaliselt aevastamisel või köhimisel vabanevate piiskade abil. Viirused võivad levida erinevatel pindadel olevate pritsmete kaudu, aga ka pesemata kätega enda või kellegi teise suud või nina puudutades. Haigus on äärmiselt ohtlik imikutele, väikelastele, eakatele ja krooniliste haigustega inimestele. Haiguse sümptomid on kiirelt tõusev kõrge palavik, peavalu, kuiv köha ja/või nohu, väsimus ja nõrkus, lihase- ja liigesevalu. Gripiga võivad kaasneda rasked probleemid, nagu kopsupõletik ja krooniliste pulmonaalsete ning kardiovaskulaarsete haiguste ägenemine.

Hooajaliste puhangutena leviva gripiviiruse vastu soovitame nii täiskasvanuid kui ka lapsi alates 6. elukuust vaktsineerida igal sügisel.

Täiskasvanutele ja lastele vanuses kuus kuud kuni 17 aastat tehakse üks süst. Alla üheksa-aastasele lapsele, keda ei ole varem gripi vastu vaktsineeritud, tuleb teha vähemalt nelja nädala pärast teine süst. Sesoonne immuunsus tekib 2–3 nädalat pärast vaktsineerimist.

NB! Kui manustada vaktsiini raseduse ajal, aitab see kaitsta rasedat naist ja ka tema last (alates sünnist kuni alla kuue kuu vanuseni) raseduse ajal emalt lapsele kanduva kaitse kaudu.

Kõikide meie juures tehtud vaktsineerimiste kohta teeme märke teie vaktsineerimispassi, mille palume teenusele tulles kaasa võtta. Vajaduse korral väljastame lisatasu eest (10 €) uue vaktsineerimise passi.

  1. a sügisel saavad riikliku immuniseerimiskava järgi tasuta gripivastast vaktsineerimist:
  • vähemalt 60-aastased inimesed
  • lapsed vanuses 6 kuud kuni 7 eluaastat (k.a.)
  • terviseseisundi tõttu kõrgenenud riskiga 8–19 aastased (k.a.) lapsed ja noorukid, kes kuuluvad gripi riskirühma
  • rasedad
  • üld- ja erihoolekande (ööpäevaringse ja kogukonnas elamise) teenusel olevad inimesed

Lisainfo Terviseameti lehelt: gripp.

Vaktsineerimise infoleht

Hind

Teenus
Hind
Gripi vastu vaktsineerimine
9,99 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu
Rocca Al Mare kiirkliinik
Paldiski maantee 102, Tallinn
Viru Keskuse Kiirkliinik
Viru Väljak 4, Tallinn

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses