Proktoloogiline kirurgia

Proktoloogiline kirurgia tegeleb päraku- ja pärasoolehaiguste diagnostika ja raviga. Pakume nii konservatiivseid kui ka vähetraumaatilisi operatsioone, mis on traditsioonilistest kirurgilistest sekkumistest patsiendile palju mugavamad.

Anaalpiirkonna polüüpide eemaldamine

Otsi vabasid aegasid

Seda teenust võidakse hüvitada vabatahtliku tervisekindlustuse alusel.

Anaalpiirkonna polüübid on kasvajataolised moodustised, mis võivad tekkida pärasoole limaskestale. Need võivad olla kas üksikud või mitmed ning enamasti ei põhjusta need sümptomeid ega mõjuta seedimist. Kuid mõnel juhul võivad nad põhjustada ebamugavustunnet, valu või verejooksu.

Anaalpiirkonna polüüpide eemaldamine on protseduur, mille käigus eemaldatakse pärasoole limaskestalt kasvajataolised moodustised. See protseduur viiakse tavaliselt läbi kolonoskoopia ajal, kus spetsiaalne seade sisestatakse pärasoole ja selle abil eemaldatakse polüübid.

Enne protseduuri tuleb järgida arsti juhiseid ja ettevalmistusnõudeid. Tavaliselt tuleb päev enne protseduuri järgida spetsiaalset dieeti ja vältida tahket toitu ning võtta lahtisteid, et soolestik oleks võimalikult tühi. Protseduur ise võtab tavaliselt aega umbes 30-60 minutit ja seda tehakse nii kohaliku tuimestusega kui ka üldnarkoosis

Pärast protseduuri võib esineda kerget valu või ebamugavustunnet ning päev või kaks tuleb järgida spetsiaalset dieeti, vältides rasvast ja rasket toitu. Tavaliselt võib patsient jätkata oma tavalist tegevust peale protseduuri, kuid rasket füüsilist koormust tuleks vältida paar päeva.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Kirurgi vastuvõtt
110 €
30 min
Anaalpiirkonna polüüpide eemaldamine
Lokaalanesteesias
alates 760 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses