Kirurgia kirurgiakliinik operatsioon lõikus narkoos laserravi bariaatria plastiline kirurgia rinnaoperatsioon neerukivid

Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia. Teeme erinevaid endoskoopilisi ülemise ja alumise kusetrakti operatsioone.  Teeme erinevaid ülemise ja alumise kusetrakti endoskoopilisi operatsioone. Uroloogias teostame ka androloogilisi operatsioone ja koostöös Next Fertility kliinikuga lahendame meeste viljatusega seotud probleeme.

Operatsiooni broneerimine

Kirurgiliste protseduuride teostamiseks on vajalik eelnev vastuvõtt vastava eriala arstiga, kes paneb kokku teie raviplaani. Broneerige aeg eriarstile või helistage lühinumbril 1330. Enne operatsiooni tutvuge palun operatsioonile tulija meelespeaga ja kodukorraga.

  Endoskoopiline põiekaela lõige (TUIP)

  Näita vabasid aegasid

  Kusepõiekaela ja kusiti striktuur e. ahenemine on üldjuhul seotud varasema operatsiooniga (TURP, TURB, eesnäärme radikaalne või osaline eemaldamine) või eesnäärme skleroosiga, traumaga, mille üheks põhjuseks võib olla ka äge või krooniline eesnäärme põletik.

  Kusepõiekaela ja kusiti ahenemist põhjustab tugev armistumisprotsess ja selle tulemusena tekivad põie tühjendamise häired.  Raskematel juhtudel võib esineda täielikku retentsiooni (kusepeetust), põiekive või korduvaid kuseteede infektsioone (UTI). Kaasaegsete uuringutes on tekkepõhjusetena välja toodud trauma, vaagnamurruga kaasnev kusiti vigastus, erinevad instrumentidega teostatud protseduurid, eelnev põiekaela operatsioon ja eelnev eesnäärme operatsioon ja/või kiiritus. Põletikulised striktuurid on tavaliselt seotud haigusega “lichen sclerosis”, mis võib olla seotud panuretraalse striktuuri haigusega, mis üldiselt ei allu endoskoopilisele ravile. Kusepõiekaela striktuuri esinemissagedus on kuni 600 juhtu 100 000 inimese kohta.

  Ureetra e. kusiti striktuuri tunnus on uriinijoa muutumine. Vastavalt striktuuri asukohale võib uriinijuga olla peenike ja tugev või jäme, kuid loid ja väikese kaarega. Võib tekkida uriinijoa kahestumine. Perioodiliselt võib uriini väljuda tilkadena. Iseloomulik tunnus on järeltilkumine ehk uriini tilkumine pärast urineerimise lõppu, olles tingitud uriini peetumisest striktuurijärgses laienenud osas. Ureetra striktuuri tagajärjel tekkinud krooniline prostatiit ehk eesnäärmepõletik võib põhjustada pidevat pakitsustunnet ureetra piirkonnas.

  Operatsioon kujutab endast kontrollitud alternatiivi ureetra buzeerimisele (laiendamisele). Endoskoobi abil sisenetakse ureetrasse, tehakse visuaalse kontrolli all sisselõige kusiti või kusepõiekaela armkoesse Kui striktuuri läbilõike vajalik diameeter on saavutatud, paigaldatakse põide püsikateeter eesmärgiga säilitada ava suurus ja tagada hemostaas.

  Endoskoopiline põiekaela lõige (TUIP)
  Hind alates 1050 €
  Kirurgi vastuvõtt
  120 €
  30 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Endoskoopiline põiekaela lõige (TUIP)

  Otsi vabasid aegasid