Gastro­enteroloogia

Gastroenteroloogia on eriala, mis tegeleb seedetrakti haiguste uuringute, ravi ja ennetusega. Tegeleme nii gastrointestinaalsete (magu, peen- ja jämesool) kui hepatobiliaarsete (maks, sapiteed ja kõhunääre) haigustega. Esmase vastuvõtu käigus hindab gastroenteroloog probleemi olemust, määrab vajadusel analüüsid ja suunab patsiendi uuringutele.

Kõhuvalu konsultatsioon

Otsi vabasid aegasid

Krooniline kõhuvalu on üks sagedasemaid sümptomeid, millega patsiendid arsti juurde pöörduvad. Kroonilisel kõhuvalul ei ole kindlat definitsiooni, seda kirjeldatakse kui pidevat või vahelduva iseloomuga kõhupiirkonna ebamugavustunnet, mis kestab vähemalt kuus kuud ning mis ei allu tavapärastele leevendusmeetoditele. Sellist kõhuvalu võib põhjustada kas orgaaniline haigus või funktsionaalne häire.

Kroonilise kõhuvalu tekkepõhjuste diagnoosimine nõuab arusaamist valu tekkemehhanismidest, tüüpiliste avaldusvormide tundmist ning väga häid diferentsiaaldiagnostilisi oskusi.

Gastroenteroloog tegeleb seedetrakti haiguste diagnostika ja raviga, kuid alati ei pruugi olla kõhuvalu põhjus seedetrakti haigus. 

Pikalt kestnud ja seletamatu kõhuvalu korral soovitame pöörduda kõhuvalu konsultatsioonile, kus arst hindab teie terviseseisundit ja vajadusel suunab täiendavatele uuringutele või gastroenteroloogi vastuvõtule.

Võtame vastu täisealisi patsiente alates 18. eluaastast.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Kõhuvalu konsultatsioon
100 €
30 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses