Endokrinoloogia endokrinoloog hormoonid hormoonravi diabeet kilpnäärme ületalitus kilpnäärme alatalitus kilpnäärmehaigus suhkruhaigus esimese tüübi diabeet suhkruhaigele endokriin

Endokrinoloogia (hormoonravi)

Endokrinoloogid tegelevad hormonaalsete häirete diagnoosimise ja raviga. Sisenõrenäärmete haigused kulgevad kas hormoonide liiga suure või liiga vähese toimega, mistõttu organismi normaalne talitlus saab häiritud. Endokrinoloog ravib ka diabeeti.

Endokrinoloogia õde ehk diabeediõde annab toitumise- ja elustiili alast nõu, juhendab diabeeditarvikute kasutamist ning jälgib ka diabeediravi.

Peamised probleemid ja põhjused, miks pöördutakse endokrinoloogi vastuvõtule: kilpnäärmehaigus, diabeet ehk suhkruhaigus.. Endokrinoloogi tasulisele vastuvõtule saab pöörduda Tallinnas ja Tartus saatekirjata. Haigekassa poolt rahastatud vastuvõtt toimub vaid Tallinnas saatekirja olemasolul.

Vaata lisaks:

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Endokrinoloogi vastuvõtt

  Näita vabasid aegasid

  Endokrinoloog tegeleb sisenõrenäärmete (ajuripats, kilpnääre, neerupealsed, mees- ja naissugunäärmed ja kõhunääre) haigustega. Sisenõrenäärmed on olulised organismi sisekeskkonna stabiilsuse tagajad.

  Sisenõrenäärmete haigused kulgevad kas hormoonide liiga suure või liiga vähese toimega, mistõttu organismi normaalne talitlus on häiritud. Sagedasemad ja tuntumad haigused on kilpnäärmehaigused ja suhkruhaigus, millega tegeleb endokrinoloog.

  Confidos endokrinoloog konsulteerib, diagnoosib, ravib ja nõustab diabeedihaigeid, kilpnäärmehaigeid ning teisi endokriinseid haigusi põdevaid patsiente. Vajadusel määrab arst täiendavaid analüüse ja uuringuid.

  See teenus on broneeritav ka üleriiklikus Digiregistratuuris »

  Endokrinoloogina püüan anda oma parima tasakaalu leidmisel Sinu organismis

  NB! Lapsi võtame vastu alates 16. eluaastast.

  Endokrinoloogi konsultatsioon (Tallinn)
  110 €
  30 min
  Endokrinoloogi konsultatsioon (Tallinn - videokonsultatsioon)
  110 €
  30 min
  Endokrinoloogi konsultatsioon (Tartu)
  100 €
  30 min
  Endokrinoloogi konsultatsioon (Tartu - videokonsultatsioon)
  100 €
  30 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn
  Confido Tartu Raatuse kliinik
  6. korrus, Raatuse 21, Tartu

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Endokrinoloogi vastuvõtt

  Otsi vabasid aegasid