Hambaravi

Osutame terviklikku hambaravi teenust, mis hõlmab suu- ja hambahaiguste ravi ning ennetust.

Lapse hammaste kontroll

Otsi vabasid aegasid

Hambaarstid soovitavad tulla esimesele visiidile lapsega kuus kuud pärast esimeste hammaste kasvamist. Varajane külastus hambaarsti juurde  aitab ennetada hambakaariese ehk hambaaukude teket ning muid hammastega seonduvaid probleeme. Oluline on last juba väikses eas harjutada hambaarsti juures käimist, et ei tekiks kartust hambaravikabineti ees.

Esmases kontrollis hindab hambaarst lapse suu seisukorda, vaatab üle hambumuse ning igemete seisundi. Samuti kontrollib arst, kas on ilmnenud suus hambaauke. Arst küsib lapsevanemalt lapse suuhügieeni harjumuste kohta ja annab enda soovitused, kuidas lapse hammaste tervise eest hoolt kanda. Probleemide ilmnemisel paneb arst koostöös lapsevanemaga paika raviplaani.

Enne hambaarsti visiiti on oluline roll lapsevanemal, kes selgitab mida arsti juures tehakse. Tähtis on, et laps tunneks end turvaliselt.

Lapse õiged suuhügieeniga seotud harjumused ja suuhügieenivõtted vajavad tähelepanu juba varases eas. Profülaktiline  kontroll ja hammaste eest õige hoolitsemine aitab ennetada hilisemas eas tekkivaid hammaste probleeme. Suuõõne haiguste varajane tuvastamine ennetab tulevikus raha ja aja kulutamist võimalikele hammastega seonduvatele probleemidele. Soovituslik on profülaktilises kontrollis käia regulaarselt kaks korda aastas.

Vastunäidustused:

  • Ülemiste hingamisteede nakkusohtlikud haigused (nt gripp, COVID-19 viirus jne)
  • Herpes huultel

Nohu ja köha korral võib visiit ebaõnnestuda. Palun tulge vastuvõtule terve lapsega.

Vastuvõtule on oodatud kõik lapsed kuni 19. eluaastani.

Teenuseosutajad

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Lapse hammaste kontroll
80 €
30 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses