Onkoloogia_onkoloog, onkoloogi vastuvõtt, onkoloog Tallinnas, vähk, vähiravi, kasvaja, kasvaja ravi, vähi ravi, vähi ennetus, pahaloomuline, healoomuline, keemiaravi.

Onkoloogia

Onkoloogia tegeleb vähktõve diagnoosimise, ravi ja jälgimisega. Onkoloogid on spetsialiseerunud vähktõvega seotud haiguste diagnoosimisele ja raviplaanide väljatöötamisele, mis võivad hõlmata erinevaid raviviise, näiteks keemiaravi, kiiritusravi ja kirurgiat. Onkoloogid töötavad tihedalt koos teiste meditsiinispetsialistidega, nagu radioloogid, patoloogid ja hematoloogid, et tagada parim võimalik ravi igale patsiendile.

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Onkoloogi vastuvõtt

  Näita vabasid aegasid

  Onkoloogi vastuvõtule on oodatud patsiendid,  kellel on diagnoositud vähk või kahtlus sellele. Vastuvõtul keskendutakse patsiendi ravile ja jälgimisele. Onkoloogi vastuvõtu käigus võib patsiendil olla vaja läbida mitmeid uuringuid, nagu näiteks vere- ja kujutise uuringud (näiteks röntgen, KT, MRI, ultraheli). Need uuringud aitavad arstil hinnata vähktõve levimust ja otsustada sobiva ravi üle.

  Onkoloogi vastuvõtul teeb arst patsiendi tervise hindamiseks täieliku füüsilise läbivaatuse ja küsib üksikasjalikult patsiendi sümptomite, haigusloo ja raviloo kohta. Seejärel annab arst soovitusi edasiseks raviks ja jälgimiseks, sealhulgas ravivõimalused, tõenäolised tulemused ja võimalikud kõrvaltoimed. Onkoloog võib ka koostada raviplaani.

  Onkoloogi vastuvõtt
  150 €
  30 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Onkoloogi vastuvõtt

  Otsi vabasid aegasid