Analüüsid, uuringud, protseduurid

Retseptide pikendamine

Seda teenust võidakse hüvitada vabatahtliku tervisekindlustuse alusel.

Retsepti esmakordne pikendamine Confido Meditsiinikeskuses eeldab meie arsti konsultatsiooni, teenuse maksumus kujuneb arsti vastuvõtu hinnakirja alusel. Konsultatsiooni põhjal teeb arst otsuse retsepti pikendamise kohta.

Palume Confidos määratud püsiravi retseptide pikendamise soovist anda teada 1-2 nädalat enne ravimi lõppemist kirjutades info@confido.ee või helistades 1330. See on vajalik, et retsepti pikendamise soov jõuaks Teie raviarstini õigeaegselt. Vastasel juhul ei saa me alati garanteerida retsepti pikendamist enne ravimi lõppemist.

Järgnevate ravimrühmade retsepte, kui patsiendi raviarsti ei tööta Confidos, me reeglina ei pikenda: bensodiasepiinid ja bensodiasepiinisarnased ravimid (muuhulgas Z-ravimid), opioidid, metüülfenidaat, fenobarbitaal, muud narkootilised ja psühhotroopsed ravimid. Bensodiasepiinide pikendamine on võimalik arsti otsusel: kui patsiendil on esitada kirjalikult või elektrooniliselt väljavõte tema raviarsti poolt tehtud haigusloost, kus ilmneb ravimi kasutamise vajadus ja doos. Samuti on vajalik ammendav põhjendus, miks ravimit ei ole võimalik pikendada raviarsti poolt. Sellistel juhtudel pikendatakse arsti otsusel ravimit väikseim võimalik kogus ja suunatakse patsient võtma ühendust oma raviarstiga või muu sobiva spetsialistiga edasise ravi planeerimiseks.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu
Rocca Al Mare kiirkliinik
Paldiski maantee 102, Tallinn

BRONEERIMINE

Broneeri läbi broneerimisvormi

Broneeri aeg läbi broneerimisvormi EST