Optometrist silmaarst silm orbita optometrist silmapõletik hallkae katarakt silmauuring halb nägemine eritis silmast silmaoperatsioon prillid prillide määramine prillide kirjutamine silmarõhk

Tervisekontroll, protseduurid ja uuringud

Confidos usume väga sellesse, et kõige efektiivsem viis oma tervist hoida on haigusi ennetada. Meie tervisekontrolli paketid pakuvad võimaluse saada põhjalik ülevaade oma tervislikust seisundist. Vastavalt sellele, mida ise tähtsaks peate või mille üle muret tunnete, võite valida just sellised paketid, nagu soovite. Pakettide käigus hinnatakse teie individuaalseid terviseriske ja -näitajaid ning leidude põhjal antakse soovitusi, kuidas oma tervist veel paremini hoida või juba olemasolevatele probleemidele leevendust saada. Vajadusel suunatakse teid edasi lisauuringutele ja meie kogenud arstide või spetsialistide vastuvõttudele, kui selleks tervisepaketi käigus põhjus leidub.

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Silmade tervis 60+ pakett

  Näita vabasid aegasid

  40-ndates eluaastates võib silmade vananemise tõttu muutuda nägemisteravus lähedale vaatamisel ja väikese kirja lugemisel. Ehkki presbüoopia (vanaeanägevus) kulg aeglustub umbes 60. eluaastaks, toob silmade vananemine tihti kaasa haigusi, mille tagajärjeks on vilets nägemine või nägemise kaotus ning see risk suureneb sõltuvalt vanusest ja pärilikkusest. Et nägemine säiliks, on vajalik varane diagnoosimine ja varajane ravi. Alates 60. eluaastast tuleks läbida põhjalik silmakontroll iga 1–2 aasta järel.

  Silmade tervis 60+ pakett sisaldab: 

  • Nägemiskontroll, refraktomeetria, keratomeetria
  • Silma siserõhu mõõtmine
  • OCT makuli tomograafia
  • OCT nägemisnärvi diski tomograafia
  • OCT sarvkesta tomograafia
  • OCT uuringu hindamine 
  • Silmaarsti konsultatsioon
  • Schirmeri test (kuiva silma test)
  • Silmapõhja fotografeerimine

  NB!  Vastuvõtt ja uuringud võtavad kokku ligikaudu 60 minutit. Vastuvõtu käigus võib tekkida vajadus panna silma tilkasid, mis laiendavad pupilli. Pärast seda on nägemine mõnda aega udune ja näiteks auto juhtimine ning töö silmadega võib ülejäänud päeva jooksul olla häiritud. 

  Vastuvõtule palume tulla ilma kontaktläätsedeta!

  Silmade tervis 60+ pakett
  215 €
  60 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Silmade tervis 60+ pakett

  Otsi vabasid aegasid