Rinnakirurgia

Confido ilukirurgid on Eestis ja maailmas tuntud spetsialistid, kellel on pikaajaline kogemus rinnakirurgia valdkonnas. Meie teenuste hulka kuuluvad rindade suurendamine ja vähendamine, rindade korrigeerimine

Rindade asümmeetria korrigeerimine

Otsi vabasid aegasid

Rinna asümmeetria korrigeerimise operatsioon on kirurgiline protseduur, mille eesmärk on parandada ja tasakaalustada rindade asümmeetriat. Rindade asümmeetria tähendab olulist erinevust või ebaproportsionaalsust rindade kuju, suuruse või asendi vahel.

Selle operatsiooni käigus võidakse teha mitmeid erinevaid protseduure, sõltuvalt konkreetsest asümmeetria tüübist ja patsiendi individuaalsetest vajadustest. Kui üks rind on märgatavalt suurem kui teine, võib operatsioon hõlmata suurema rinna vähendamist, et see vastaks väiksemale rinna suurusele. Kui rinnad on erineva kõrgusega või asetsevad erinevalt rinnakorvi suhtes, võib rindade tõstmine olla vajalik, et saavutada ühtlasem ja tasakaalustatum välimus.

Operatsioon viiakse tavaliselt läbi üldnarkoosis ja selle kestus sõltub konkreetsest olukorrast. Taastumisaeg võib varieeruda, kuid patsient peab tavaliselt kandma spetsiaalset toestavat rinnahoidjat ja vältima füüsilist pingutust mitu nädalat pärast operatsiooni.

Enne rinna asümmeetria korrigeerimise operatsiooni on oluline konsulteerida meie kogenud kirurgiga, kes saab hinnata olukorda ja soovitada parimat lähenemisviisi, võttes arvesse patsiendi individuaalseid eelistusi ja eesmärke.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Mammoloogi vastuvõtt
120 €
Rinna A-sümmeetria korrigeerimine ühel rinnal
5200 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses