Gastro­enteroloogia

Gastroenteroloogia on eriala, mis tegeleb seedetrakti haiguste uuringute, ravi ja ennetusega. Tegeleme nii gastrointestinaalsete (magu, peen- ja jämesool) kui hepatobiliaarsete (maks, sapiteed ja kõhunääre) haigustega. Esmase vastuvõtu käigus hindab gastroenteroloog probleemi olemust, määrab vajadusel analüüsid ja suunab patsiendi uuringutele.

Õe vastuvõtt (endoskoopia alane nõustamine)

Otsi vabasid aegasid

Gastroenteroloogia õde nõustab patsiente, keda on ees ootamas gastroskoopia või koloskoopia uuring. Vastuvõtu käigus tutvustab õde patsiendile uuringu käiku, annab soovitusi, kuidas kodus uuringueelselt ettevalmistusi teha, selgitab kuidas patsient uuringu järgselt vastused saab ning vastab patsiendi tekkinud küsimustele.

Gastroskoopia ehk mao ja kaksteistsõrmiksoole uuringu abil on võimalik saada ülevaade mao ja kaksteistsõrmiksoole seisundist ning viia läbi erinevaid raviprotseduure selles piirkonnas.

Koloskoopia on seedetakti alaosa uuring, mis võimaldab uurida jämesoolt kogu ulatuses painduva optilise instrumendi (endoskoobi) abil.

NB! Tervisekassa vastuvõtul tuleb patsiendil tasuda visiiditasu 5 €. Vastuvõtule registreerimiseks on vajalik saatekiri. Rohkem infot Tervisekassa vastuvõttude kohta siin.

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Gastroenteroloogia õe vastuvõtt
(võimalik ka kaugkonsultatsioon)
35 €
30 min
Koloskoopia uuringu eelne nõustamine (õe vastuvõtt)
(võimalik ka kaugkonsultatsioon, sisaldub tasulise uuringu hinnas, broneeritakse visiidi käigus)

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

Teenuseosutajad

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses