Onkoloogia

Onkoloogia tegeleb vähktõve diagnoosimise, ravi ja jälgimisega. Onkoloogid on spetsialiseerunud vähktõvega seotud haiguste diagnoosimisele ja raviplaanide väljatöötamisele, mis võivad hõlmata erinevaid raviviise, näiteks keemiaravi, kiiritusravi ja kirurgiat.

Onkoloogia tegeleb vähktõve diagnoosimise, ravi ja jälgimisega. Onkoloogid on spetsialiseerunud vähktõvega seotud haiguste diagnoosimisele ja raviplaanide väljatöötamisele, mis võivad hõlmata erinevaid raviviise, näiteks keemiaravi, kiiritusravi ja kirurgiat. Onkoloogid töötavad tihedalt koos teiste meditsiinispetsialistidega, nagu radioloogid, patoloogid ja hematoloogid, et tagada parim võimalik ravi igale patsiendile.

Onkoloogi vastuvõtt

Otsi vabasid aegasid

Onkoloogi vastuvõtule on oodatud patsiendid,  kellel on diagnoositud vähk või kahtlus sellele. Vastuvõtul keskendutakse patsiendi ravile ja jälgimisele. Onkoloogi vastuvõtu käigus võib patsiendil olla vaja läbida mitmeid uuringuid, nagu näiteks vere- ja kujutise uuringud (näiteks röntgen, KT, MRI, ultraheli). Need uuringud aitavad arstil hinnata vähktõve levimust ja otsustada sobiva ravi üle.

Onkoloogi vastuvõtul teeb arst patsiendi tervise hindamiseks täieliku füüsilise läbivaatuse ja küsib üksikasjalikult patsiendi sümptomite, haigusloo ja raviloo kohta. Seejärel annab arst soovitusi edasiseks raviks ja jälgimiseks, sealhulgas ravivõimalused, tõenäolised tulemused ja võimalikud kõrvaltoimed. Onkoloog võib ka koostada raviplaani.

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Onkoloogi vastuvõtt
150 €
30 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

Teenuseosutajad

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses