Psühholoogia

Confidos töötavad psühholoogid, kliinilised psühholoogid ja neuropsühholoogid.
Kliinilised psühholoogid tegelevad psüühika- ja psüühikahäirete hindamise ja raviga, kasutades erinevaid testimis- ja psühhoteraapiameetodeid.
Neuropsühholoogid tegelevad ajutegevuse ja inimese käitumise vaheliste seoste uurimise, samuti ajukahjustusega kaasnevate häirete ja neuropsühhiaatriliste häirete diagnostika ja raviga.
Psühholoogid tegelevad vaimse tervise probleemide tekke ennetamise, psühholoogilise heaolu ja eneseteostuse toetamisega ning psühholoogilise nõustamisega.

Psühholoogi tasulisele vastuvõtule saab pöörduda saatekirjata.

Kliinilise psühholoogi vastuvõtt lastele

Otsi vabasid aegasid

Kliinilised psühholoogid tegelevad psüühika- ja psüühikahäirete seaduspärasuste, häiret säilitavate tegurite uurimise, hindamise ja raviga kasutades erinevaid testimise- ja psühhoteraapiameetodeid. Kliinilise psühholoogi hinnangu saamiseks tuleks pöörduda kliinilise psühholoogi vastuvõtule.

Kliinilise psühholoogi esmane vastuvõtt hõlmab vaimse tervise seisundi täpsustamist ja probleemide määratlemist. Psüühikahäire tunnuste esinedes koostatakse sekkumisplaan ning valitakse sobivad tõenduspõhised psühhoterapeutilised ravimeetodid. Kliinilise psühholoogi vastuvõtt võib olla nii ühekordne, kui ka korduv. Vajadusel kaasatakse hindamisse ja ravisse ka psühhiaater. Kliinilise psühholoogi juurde võib pöörduda ka selleks, et täpsustada, kas ja milliseid edasisi psühholoogilisi uuringuid oleks seisundi täpsemaks hindamiseks vaja.

Vajadusel kaasatakse hindamisse ja ravisse ka lastepsühhiaater või vaimse tervise õde. Ravisekkumistena võidakse soovitada nii individuaalset kui perele suunatud psühhoteraapiat.

Kliinilise psühholoogi konsultatsioonile võib pöörduda näiteks meeleolu languse, igapäevaelu takistava ärevuse, paanikahoogude või uneprobleemide korral.

Kui teid on suunatud Rajaleidja poolt kliinilise psühholoogi juurde, siis tuleks registreerida konsultatsiooni asemel aeg  lapse kognitiivsete funktsioonide uuringule.

Paketti soetades broneerite endale aja esimeseks vastuvõtuks. Ülejäänud broneeringud tehakse jooksvalt. Pooleli jäänud paketi eest me raha tagasi ei maksa ning teenuseid ümber ei vaheta.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Kaugvastuvõtt
Internetis või telefonitsi
Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu

Hind

Tallinn
Hind
Kestus kuni
Kliinilise psühholoogi konsultatsioon lastele (esmane)
Saadaval ka videokonsultatsioon
160 €
kuni 80 minutit
Kliinilise psühholoogi konsultatsioon lastele (korduv)
(saadaval ka videokonsultatsioon)
110 €
kuni 50 minutit
Tartu
Hind
Kestus kuni
Kliinilise psühholoogi konsultatsioon lapsele
100 €
kuni 50 minutit
Kliinilise psühholoogi konsultatsioon lastele (3 tk)
Pakett
270 €
3 x 50 min
Kliinilise psühholoogi konsultatsioon
Tervisekassa
Janne Marita Kabanen
0 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

Tervisekassa rahastatud vastuvõtule aja broneerimiseks on vajalik perearsti saatekiri. Aja saab broneerida ainult telefonil +372 666 27 27või Digiregistratuuris. Rohkem infot Tervisekassa vastuvõttude kohta siin.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses