Rinnakirurgia

Confido ilukirurgid on Eestis ja maailmas tuntud spetsialistid, kellel on pikaajaline kogemus rinnakirurgia valdkonnas. Meie teenuste hulka kuuluvad rindade suurendamine ja vähendamine, rindade korrigeerimine

Rindade korrigeerimine ja tõstmine

Otsi vabasid aegasid

Rindade tõstmise operatsioon, mida tuntakse ka kui mastopeksiat, on kirurgiline protseduur, mille eesmärk on parandada ja tõsta lõtvunud rindu. See protseduur aitab taastada rinna nooruslikumat välimust ja kuju ning võib parandada ka rinna asümmeetriat.

Rindade lõtvumine võib tekkida mitmel põhjusel, sealhulgas rasedus, imetamine, kaalukaotus, vananemine või geneetilised tegurid. Rindade tõstmise operatsiooni käigus eemaldatakse ülemäärast nahka, tugevdatakse rindade kudesid ja tõstetakse rinnad ülespoole. Sõltuvalt konkreetsest olukorrast võib vajalikuks osutuda ka rinnaimplantaatide lisamine või asümmeetria korrigeerimine.

Operatsioon tehakse üldnarkoosis ning tavaliselt kestab paar tundi. Taastumisperiood pärast rindade tõstmise operatsiooni võib varieeruda, kuid tavaliselt peab patsient kandma spetsiaalset toestavat rinnahoidjat ja vältima füüsilist pingutust mitu nädalat. Esialgne taastumisperiood on umbes üks kuni kaks nädalat, kuid täielik paranemine võtab aega mitu kuud.

On oluline märkida, et rindade tõstmise operatsioon ei suurenda märkimisväärselt rinna suurust. Kui soovitakse suuremat rinna suurust koos rinna tõstmisega, võib kaaluda rinna suurendamise operatsiooni, kus kasutatakse suurendamiseks ka rinnaimplantaate.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Mammoloogi vastuvõtt
120 €
Rindade tõstmine
alates 4700 €
Rindade tõstmine koos implantaatidega
alates 6200 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses