Rinnakirurgia

Confido ilukirurgid on Eestis ja maailmas tuntud spetsialistid, kellel on pikaajaline kogemus rinnakirurgia valdkonnas. Meie teenuste hulka kuuluvad rindade suurendamine ja vähendamine, rindade korrigeerimine

Lisa rinnanäärme eemaldamine

Otsi vabasid aegasid

Lisarinnanäärme eemaldamise operatsioon on kirurgiline protseduur, mille käigus eemaldatakse kehalt täiendavad rinnanäärmed, mis paiknevad tavalise rinnanäärme väljaspool. Lisarinnanäärmed võivad esineda nii naistel kui meestel ning asuda erinevates piirkondades, sealhulgas kaenlaalustes, kubemes, selja- või kõhupiirkonnas.
Operatsioon võib olla vajalik, kui lisarinnanäärmed põhjustavad ebamugavust, valu, muutusi keha välimuses või kui neil on kalduvus põletikule või teistele terviseprobleemidele. Eemaldamise protseduuri käigus eemaldatakse täiendavad rinnanäärmed koos nende ümbritseva koega. Operatsiooni ulatus võib varieeruda olenevalt lisarinnanäärmete asukohast ja suurusest.

Lisarinnanäärme eemaldamise operatsioon viiakse tavaliselt läbi üldanesteesias ja võib kesta mitu tundi, sõltuvalt konkreetsest olukorrast. Pärast operatsiooni võib olla vajalik kanda spetsiaalset toestavat sidet või rinnahoidjat paranemise toetamiseks. Taastumisperiood võib varieeruda, kuid tavaliselt on patsiendil soovitatav vältida füüsilist pingutust ja raskuste tõstmist mitu nädalat.

Enne lisarinnanäärme eemaldamise operatsiooni on oluline konsulteerida kogenud mammoloogiga, kes saab hinnata olukorda, selgitada protseduuri üksikasju ja arutada võimalikke riske ning soovitada parimat lähenemisviisi vastavalt patsiendi individuaalsetele vajadustele.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Mammoloogi vastuvõtt
120 €
Lisa rinnanäärme eemaldamine
Ühepoolne
alates 1450 €
Lisa rinnanäärme eemaldamine
Kahepoolne
alates 2100 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses