Sisehaigused

Sisearst on laia spetsialiseerumisega eriarst, kes omab teadmisi organsüsteemide mittekirurgilistest haigustest, ennetusest, diagnostikast ja ravivõimalustest. Peamised põhjused ja probleemid, miks sisearsti poole pöördutakse: kõrge põletikunäitaja aneemia, kasvaja kahtlused, hulgihaigused.

Sisearsti vastuvõtt

Otsi vabasid aegasid

Sisehaiguste arst on laia spetsialiseerumisega eriarst, kes omab teadmisi organsüsteemide mittekirurgilistest haigustest, nende ennetusest, prognoosist, diagnostikast ja ravivõimalustest.

Sisearst tegeleb näiteks kopsuhaiguste, südame-veresoonkonna haiguste, seedetrakti haiguste, verehaiguste, neeruhaiguste, ainevahetushaiguste, nakkushaiguste ja kasvajaliste haiguste diagnoosimise ja raviga. Teades patsiendi sümptomeid ning kaebusi, oskab sisearst koostada uuringuteplaani diagnoosi täpsustamiseks ning vajadusel suunata patsiendi kitsama spetsialiseerumisega eriarsti, nt kopsuarsti või südamearsti juurde.

Kõige sagedasemad probleemid, millega sisearst tegeleb, on südame-veresoonkonna haigused, venoosne tromboos, aneemia diagnostika ning kasvaja kahtlusel haiguse leidmiseks uuringuplaani koostamisega.

Vastuvõtule võite pöörduda, kui kahtlustate mõnd mittekirugilist siseorgani haigust (nt südame-veresoonkonna või endokriinsüsteemi haigus, ülekaalulisusega seotud probleemid, maksa- ja seedeelundkonna haigus) või soovite lisainfot haiguse olemuse, prognoosi või diagnostika kohta. Samuti võib pöörduda raviskeemi või haiguste ennetust puudutavate küsimustega.

Hind

Tartu
Hind
Kestus kuni
Sisearsti konsultatsioon
70 €
30 min
Sisearsti konsultatsioon
Videokonsultatsioon
70 €
30 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

Seda teenust osutame

Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses