Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia.

Peenise plastika

Otsi vabasid aegasid

Peenise plastikat ehk peenise rekonstrueerimist tehakse meditsiinilistel põhjustel, kui peenisel esineb kaasasündinud või omandatud anomaaliaid, vigastusi või haigusi, mis põhjustavad selle funktsionaalse või esteetilise kahjustuse.

Kahjustused võivad olla kaasasündinud või trauma-järgsed. Peenise plastikat võidakse teha ka peenisevigastuste korral, nagu peenise luumurrud, mis võivad tekkida traumaatiliste vigastuste, spordivigastuste või seksuaalsete õnnetuste tagajärjel.

Lisaks võidakse peenise plastikat teha teatud haiguste raviks, näiteks Peyronie tõve korral, kus peenise kõhrekoe häired põhjustavad kõverdumist, mis võib raskendada erektsiooni ja seksuaalvahekorda.

Peenise plastika hõlmab erinevaid kirurgilisi protseduure, mis võivad hõlmata kudede eemaldamist, kudede ümberpaigutamist või implantaatide paigaldamist. Kirurg valib konkreetse meetodi sõltuvalt patsiendi seisundist ja soovitud tulemusest. Enne operatsiooni tuleb patsienti hoolikalt ette valmistada ning taastumisperioodi jooksul järgida arsti juhiseid ja soovitusi.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Eriarsti vastuvõtt
Eelneb operatsioonile
130 €
30 min
Peenise plastika
alates 1600 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses