Rinnakirurgia

Confido ilukirurgid on Eestis ja maailmas tuntud spetsialistid, kellel on pikaajaline kogemus rinnakirurgia valdkonnas. Meie teenuste hulka kuuluvad rindade suurendamine ja vähendamine, rindade korrigeerimine

Rinnaimplantaatide eemaldamine

Otsi vabasid aegasid

Rinnaimplantaatide eemaldamise operatsioon on kirurgiline protseduur, mille eesmärk on eemaldada rindadesse paigaldatud implantaate.

Rinnaimplantaatide eemaldamise soov või vajadus võib tekkida mitmel põhjusel. Näiteks võivad mõnel juhul rinnaimplantaadid põhjustada meditsiinilisi probleeme, nagu implantaatide lekkimine, deformatsioonid, infektsioonid või kapslite kontraktuur (implantaadi ümber moodustunud kude muutub tihedaks ja pinguliseks). Nendel juhtudel võib olla vajalik implantaatide eemaldamine, et kõrvaldada terviseprobleemid.

Mõned naised võivad soovida rinnaimplantaatide eemaldamist, kuna nende eelistused on aja jooksul muutunud või nad soovivad naasta oma loomuliku välimuse juurde. See võib hõlmata implantaatide suuruse vähendamist, asümmeetria korrigeerimist või täielikku eemaldamist.
Operatsiooni käigus tehakse sisselõiked rindade piirkonnas, et saada juurdepääs implantaatidele. Implantaadid eemaldatakse koos nende ümbritseva koe ja kapsliga, kui see on moodustunud. Kui implantaadid on silikoonist, võib olla vajalik lisaks eemaldada ka silikooni lekkimisest või migratsioonist tingitud koed. Pärast implantaatide eemaldamist võib olla vajalik läbi viia rinna rekonstrueeriv operatsioon, kui patsient seda soovib.

Rinnaimplantaatide eemaldamise operatsioon viiakse läbi üldnarkoosis. Taastumisperiood varieerub, kuid patsiendid tavaliselt taastuvad mõne nädala jooksul ja võivad naasta normaalsetele tegevustele.
Enne rinnaimplantaatide eemaldamise operatsiooni on oluline konsulteerida meie kogenud mammoloogiga , kes saab hinnata konkreetset olukorda, arutada patsiendi eesmärke ja soovitusi ning kavandada sobivat ravimeetodit vastavalt individuaalsetele vajadustele.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Mammoloogi vastuvõtt
120 €
Rinnaimplantaatide eemaldamine
alates 2600 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses