Confido Meditsiinikeskuse arstid

Arstid ja spetsialistid

Confidos töötab lai valik arste ja spetsialiste, kes annavad nõu nii terviseprobleemide ennetamisel kui ka tegelevad juba välja kujunenud haiguste diagnoosimise ja raviga. Meie üld- ja perearstide poole võite pöörduda nii ootamatute ja äkiliste kui ka krooniliste tervisemurede korral. Confidos töötavad kõigi peamiste valdkondade eriarstid, kelle juures saab vastavat spetsiifilisemat abi. Meie arstid teostavad lisaks mitmesuguseid meditsiinilisi protseduure. Lisaks arstidele leiad Confidost ka palju teisi oma valdkonnale pühendunud professionaale - spetsialiste, terapeute ja massööre, kes on abiks nii emotsionaalsete kui füüsiliste murede lahendamisel.

Arstid

Confidos töötavad kogenud üld- ja perearstid ning kõigi peamiste valdkondade eriarstid. Sõltumata oma tervisemurest, pääsete meie arstide vastuvõttudele alati kiiresti ning saatekirja selleks ei ole vaja.

LOE LÄHEMALT

Õed ja ämmaemandad

Confido õed ja ämmaemandad annavad esmast nõu väga erinevate terviseprobleemide puhul ning lisaks tegelevad ka ennetustööga, et hoida ja säilitada tervist.

LOE LÄHEMALT

Muud tervisespetsialistid

Confidos töötavad oma valdkonnale pühendunud professionaalsed spetsialistid, terapeudid ja massöörid, kes iseseisvalt või koostöös meie arstide ning õdedega aitavad kaasa teie tervisemurede ennetamisel või ravimisel.

LOE LÄHEMALT


Oluline teada

Aja broneerimise järel tuleb tasuda ettemaks soovitud teenuse eest. Ettemaks aitab vältida visiitide ärajäämist ja võimaldab arstidel aidata rohkem inimesi.

 • Vastuvõtule saate tulla ilma saatekirjata ning kiiremini, kui riiklikus ravijärjekorras.
 • Tule kohale kümme minutit varem.
 • Mõtle hoolikalt läbi kõik oma kaebused – millal algasid ja kuidas on ajas muutunud.
 • Võta kaasa kõik haiguslooga seotud uuringutulemused või dokumendid, kui need on Teie käes. Kõik digiloos olevad sissekanded ja uuringute tulemused on meie arstidele kättesaadavad.
 • Kui tarvitad ravimeid, mõtle hoolikalt läbi, milliseid ravimeid oled tarvitanud, kuidas need mõjutasid Teie enesetunnet ja tervisenäitajaid, milliseid ravijuhiseid oled järginud.
 • Massaaži või teraapia kestuse sisse oleme arvestanud paar minutit riiete vahetamiseks nii teraapia eel kui järel, samuti toibumiseks, et keha ja meel jõuaksid rahuneda.

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Mammoloog

  Näita vabasid aegasid

  Mammoloog tegeleb rinna/rindade hea- või pahaloomuliste patoloogiate diagnoosimise, ravi ja ennetamisega. 

  Mammoloogi vastuvõtule võivad pöörduda kõik, kes soovivad oma rindasid kontrollida või kellel on rindadega probleeme.   

  Kontrolli võib tulla igas vanuses, kuid alates 30. eluaastast on naistel soovitatav kord aastas kontrollis käia. 

  Vastuvõtule on oodatud naised, kellel on varasemalt diagnoositud kõrget rinnavähi tekkeriski põhjustav geenimutatsioon (BRCA1, BRCA2 jt) või kui esineb mõni alltoodud sümptomitest:  

  • Tihked tükid, sõlmed või tihendid  
  • Valu  
  • Viimasel ajal tekkinud erinev rindade suurus  
  • Naha muutused rinnanibul  
  • Naha muutused rindade piirkonnas 
  • Rinna punetus, haavandumine 
  • Eritis rinnanibust 

  Mammoloog-onkoloogi vastuvõtule on oodatud kõik naised, kes soovivad oma rindasid kontrollida või kellel on rindadega probleeme. 

  Rinnakirurg-mammoloog vastuvõtule on oodatud kõik naised, kellel esineb ridade erinevus suuruse või kuju osas. Samuti on vastuvõtule oodatud kõik, kes vajavad või soovivad kirurgilist ravi. 

  Neid teenuseid osutame ka Haigekassa lepingu raames.
  Haigekassa teenuse puhul tuleb tasuda visiiditasu 5 eurot.
  Haigekassa aja broneerimiseks helista 1330

  Mammoloog- onkoloogi vastuvõtt Sisaldab järelkonsultatsiooni telefoni teel
  120 €
  30 min
  Rinnakirurg-mammoloogi vastuvõtt Sisaldab järelkonsultatsiooni telefoni teel
  120 €
  30 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Mammoloog

  Otsi vabasid aegasid