Hambaravi

Osutame terviklikku hambaravi teenust, mis hõlmab suu- ja hambahaiguste ravi ning ennetust.

Proteesimiskonsultatsioon

Otsi vabasid aegasid

Puuduvad või kahjustatud hambad võivad oluliselt mõjutada meie suu tervist ja välimust. Terve ja ilus naeratus on vajalik meie üldisele heaolule ja enesekindlusele.

Proteesimine on kõiki hambaid asendav ravi. Eritellimusel valmiv kunstmaterjalist hammaste konstruktsioon on mõeldud puuduolevate üksikute hammaste või terve hambarea asendamiseks. Hambaproteesid jagunevad eemaldatavateks, fikseeritud ja kombineeritud proteesideks.

Proteesimine on kiiresti kasvav valdkond koos kaasegsete ravimeetoditega tänu millele on hammaste taastamise protseduur tõhus  ja mugav. Hammaste proteesimine ei ole valulik protseduur. Kui tuimestus on vajalik, tehakse see enne protseduuri algust.

Proteesimiskonsultatsiooni käigus kontrollib hambaarst patsiendi suuõõne, igemete ja hammaste olukorda, arutab  läbi proteesimisvõimalused ja paneb koostöös patsiendiga paika raviplaani. Tavaliselt lisandub konsultatsioonile röntgenülesvõtete tegemine (võimalik on teha nii väikeseid röntgenülesvõtteid, panoraampilti kui põhjalikku kompuutertomograafiat) ja hammastest võetakse digitaalne jäljend, mille abil valmistatakse patsiendile sobiv protees.   Vajalikud lisauuringud teostatakse lisatasu eest.

Pärast poteesimist on vaja sellega  harjuda. Pärast protseduuri on kindlasti tunda ebamugavustunnet suus, kõne võib olla muutunud ja toidu närimine on raskendatud. Hambaarstid soovitavad järgida igapäevast korralikku hambapesuhügieeni-hambaid tuleb pesta kaks korda päevas ning õhtuti kasutada hambaniiti. Tänu sellele saab tagada proteeside pikaaegse püsimise.

Väga oluline on proteese pofessionaalselt puhastada ja käia hammaste kontrollis vähemalt kaks korda aastas, et ennetada ka muid hammaste probleeme. Erinevad ladestused nagu katt ja hambakivi kogunevad proteesidele.  Pigmendilaigud kohvist, teest või punasest veinist võivad samuti proteesidele tekkida. Confidos on võimalik proteese professionaalselt puhastada ilma neid kahjustamata. Eemaldatavaid proteese puhastatakse igapäevaselt spetsiaalsete vahenditega mida soovitab hambaarst.

Vastunäidustused:

  • Ülemiste hingamisteede nakkusohtlikud haigused (nt gripp, COVID-19 viirus jne)
  • Herpes huultel

Võtame vastu patsiente alates 16. eluaastast.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Proteesimiskonsultatsioon
110 €
45 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses