Confido_Meditsiinikeskuse_spetsialistid

Protseduurid

Confido kogenud spetsialistid teostavad laia valikut meditsiinilisi protseduure. Sõltumata probleemi olemusest pääsete meie juurde kiiresti ravile. Protseduuridele tullakse reeglina arsti suunamisega, kuid perearsti saatekiri ei ole vajalik.

Vali protseduur

  Puugi eemaldamine

  Näita vabasid aegasid

  Puukide vahendusel võib inimesele levida peamiselt puukentsefaliit ja puukborrelioos ehk Lyme’i tõbi. Kui puukentsefaliidi viirus võib juba hammustuse hetkel puugist inimese vereringesse tungida, siis borrelioosi nakatumist põhjustav bakter Borrelia burgdorferi paljuneb puugi süljenäärmetes ning kandub inimestele puugihammustuse järgselt.

  Minimaalselt kulub nakkuse saamiseks 17-24 tundi, kuid tõenäolisemalt toimub ülekanne 36-48 tunni pärast. Seega puugi kiire eemaldamine vähendab oluliselt borrelioosi nakatumise ohtu. Puukentsefaliidi vastu on ennast võimalik vaktsineerida.

  Vastuvõtu käigus eemaldab õde puugi, teostab piirkonnale sobiva hoolduse ning selgitab kuidas toimida edasi, mis on ohu märgid ja millal on sobiv aeg tulla kontrollanalüüse andma.

  Puugi eemaldamine
  17 €
  Puugi eemaldamine Kiirkliinikute sooduspakkumine
  13 € 17 €

  Seda teenust osutame

  Viru Keskuse kliinik
  Viru Väljak 4, Tallinn
  Rocca Al Mare kiirkliinik
  Paldiski maantee 102, Tallinn
  Lasnamäe kiirkliinik
  Mustakivi 13, Tallinn
  Nautica kiirkliinik
  Ahtri 9, Tallinn
  Lõunakeskuse kiirkliinik
  Ringtee 75, Tartu
  Näita rohkem

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Puugi eemaldamine

  Otsi vabasid aegasid