Androloogia

Androloog tegeleb meeste suguelu ja meeste viljakusega. Peamised probleemid ja põhjused, miks pöördutakse androloogi vastuvõtule: viljatus, raskused rasestumisega, soov rasestuda.

Androloogia tegeleb mehe tervise, seksuaalelu ja viljakusega. Peamised põhjused, millega mehed androloogi vastuvõtule pöörduvad: viljatus, raskused rasestamisega, erektsioonihäired, eesnäärme probleemid.

Androloogi tasulisele vastuvõtule saab Tallinnas ja Tartus pöörduda saatekirjata. Tervisekassa poolt rahastatud vastuvõtt toimub vaid Tallinnas, saatekirja olemasolul.

Meestearsti (androloogi) vastuvõtt

Androloogia tegeleb meeste reproduktiivtervise ja -haiguste uurimise ning raviga. Androloogid on spetsialiseerunud meeste tervisele seotud probleemidele, eriti meeste reproduktiivsüsteemi häiretele ja hormonaalsetele muutustele.
Androloogid nõustavad patsiente järgnevatel teemadel:
• Sugutrakti haiguste diagnoos ja ravi. Näiteks eesnäärme probleemid, munandite haigused, peenise haigused ja munandimanused.
• Viljatuse diagnoos ja ravi. See hõlmab hormonaalsete tasemete hindamist, spermaanalüüsi ja muude diagnostiliste testide tegemist ning ravivõimaluste, nagu IVF (in vitro fertilisatsioon), ICSI (intratsütoplasmaatiline sperma süstimine) ja kunstliku viljastamise alast nõustamist.
• Hormonaalsete häirete diagnoos ja ravi, näiteks madala testosterooni tase, mis võib põhjustada libiido vähenemist, väsimust, lihasnõrkust ja muid sümptomeid.
• Seksuaalfunktsiooni häirete diagnoos ja ravi, näiteks erektsiooni saavutamise või säilitamise probleemid. Lisaks uurivad ja ravivad androloogid muid seksuaalseid funktsioonihäireid.
• Sugulisel teel levivate haiguste diagnoos ja ravi, näiteks HIV, klamüüdia, gonorröa ja herpes.

Lisaks haiguste diagnoosimisele ja ravimisele tegelevad androloogid ka meeste tervise edendamisega, pakkudes nõuandeid ja soovitusi tervisliku eluviisi, toitumise ja treeningu osas.

Hind

Teenus
Hind
Meestearsti (androloogi) konsultatsioon
120 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses