Reumatoloogia

Reumatoloog tegeleb põletikuliste liigese- ja lihasehaigustega ning süsteemsidekoe haiguste ravi ja diagnostikaga.

Reumatoloog tegeleb põletikuliste liigese- ja lihasehaigustega ning süsteemsidekoe haiguste ravi ja diagnostikaga.

Peamised põhjused ja probleemid, miks reumatoloogi vastuvõtule pöördutakse: õlavalu, seljavalu, põlvevalu, reuma, lateraalne epikondüliit ehk tennisemängija küünarliiges, liigesepõletik.

Reumatoloogi vastuvõtule saab pöörduda saatekirjata. Haigekassa poolt rahastatud vastuvõtt toimub vaid saatekirja olemasolul.

Vaata lisaks:

Reumatoloogi vastuvõtt

Otsi vabasid aegasid

Reumatoloog tegeleb peamiselt põletikuliste liiges- ja lihashaigustega ning süsteemsidekoe haiguste ravi ja diagnostikaga. Reumatoloogi vastuvõtule tasub pöörduda ka siis, kui esinevad liigeste tursed ning valud (sh väikesed liigesed), ebaselged nahalööbed, psoriaas, ebaselged palavikud ja ka noortel, kel on pikemat aega kestnud alaseljavalud (üle 3 kuu).

Reumatoloogi vastuvõtule tasub pöörduda ka ekspertarvamuse saamiseks olemasolevale diagnoosile või raviplaanile, täiendavate nõuannete saamiseks haigusega toimetulekul, krooniliste haiguste jälgimiseks ja regulaarseks järelkontrolliks.

Vajadusel määrab reumatoloog täiendavaid analüüse ja uuringuid ning teeb koostööd meie keskuse teiste spetsialistidega. Teostame kohapeal ka liigesesiseseid süstimisi.

Seda teenust osutame ka Tervisekassa raames. Tervisekassa lepinguga rahastatud vastuvõtte saab broneerida ainult telefonil +372 666 27 27 või  Digiregistratuuris »

NB! Tervisekassa vastuvõtud toimuvad ainult Tartus. Patsiendil tuleb tasuda visiiditasu 5 €. Rohkem infot Tervisekassa vastuvõttude kohta siin.

Hind

Tallinn
Hind
Kestus kuni
Reumatoloogi konsultatsioon
(võimalik ka videokonsultatsioon)
110 €
30 min
Tartu
Hind
Kestus kuni
Reumatoloogi konsultatsioon
(võimalik ka videokonsultatsioon)
80 €
30 min
Saatekirjaga reumatoloogi vastuvõtt
Tervisekassa
5 €
30 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

Seda teenust osutame

Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu
Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses
Tervisekassa vastuvõtt