Neuroloogia

Neuroloogia on meditsiiniharu, mis tegeleb närvisüsteemi haiguste diagnoosimise ja raviga. Peamised kaebused ja põhjused, miks pöördutakse neuroloogi vastuvõtule, on peavalu, migreen, insult, epilepsia, Parkinsoni tõbi, düstoonia, sclerosis multiplex, meningiit, entsefaliit.

Neurokirurgi vastuvõtt

Otsi vabasid aegasid

Neurokirurg tegeleb pea- ja seljaaju ning lülisamba vigastuste, närvisüsteemi kasvajaliste haiguste, ajuveresoonte haigustega, ajukelmete, kraniaalnärvide ja spinaalsete närvijuurte, perifeersete närvide ja autonoomse närvisüsteemi, kolju ja lülisamba haiguste, väärarendite ja vigastuste ning samuti verevarustuse häirete diagnoosimise, kirurgilise ja mitteneurokirurgilise ravimisega. Neurokirurgi vastuvõtule on oodatud igas vanuses patsiendid.

Neurokirurgi vastuvõtule on oodatud patsiendid, kes on suunatud teiste arstide poolt või kellele on teostatud diagnostilisi uuringuid, mis viitavad närvisüsteemi kahjustusele ning vajalik on kirurgiline ravi või neurokirurgi hinnang. Vajadusel määrab neurokirurg täiendavad uuringud ja teostab närviblokaade.
Confido neurokirurg teeb parimate lahenduste leidmiseks koostööd meie neuroloogide, valuraviarstide, radioloogide ja taastusravi spetsialistidega. Vajadusel teostame Confidos ka operatsioone.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Ortopeedia Arstid AS
Veerenni 51, 2. korrus, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Neurokirurgi konsultatsioon
150 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses