Rindkerekirurgi konsultatsioon

Rindkerekirurgia eriala tegeleb kopsude, kopsukelme, keskseinandi ja rindkereseina haiguste ning osaliselt ka söögitoru haiguste diagnostika ja kirurgilise raviga.

Kõige sagedamini vajavad rindkerekirurgi abi kopsuvähi diagnoosiga haiged.

Rindkerekirurgi vastuvõtule võib pöörduda kopsuvähi kahtlusel või diagnoosiga, vähi kopsusiirete korral, kopsude ja keskseinandi healoomuliste kasvajate korral, harknäärme haiguste korral, kopsude bulloosse emfüseemi korral, õhkrinna kahtlusel, bronhiektaasiatõve kirurgilise ravi kaalumiseks, rindkereõõne mädapõletike korral ja rindkereseina deformatsioonide korral (näiteks lehterrind). Samuti liighigistamise ja punastamise korral, söögitoru healoomuliste kasvajate ja divertiiklite ning hingetoru kasvajate korral.

Rindkerekirurgi vastuvõtul tutvutakse seni tehtud uuringutega, hinnatakse diagnostiliste uuringute (sh. rindkere kompuutertomograafiline uuring, bronhoskoopia, kopsufunktsiooni uuringud jt.) vajadust ja koostatakse vajadusel põhjalikum diagnostika ja raviplaan. Rindkerekirurg tegeleb rindkeres asuvate elundite haiguste diagnostika ja kirurgilise raviga. Vastuvõtul kaalutakse rindkere miniinvasiivse ehk torakoskoopilise kirurgia võimalusi haiguste diagnostikas ja ravis.

On oluline, et igal inimesel oleks võimalus kaasa rääkida oma haiguse ravis ja sellest tulenevates elukorraldust puudutavates küsimustes.

Vastuvõtule on oodatud patsiendid alates 16. eluaastast.

Tasulisele konsultatsioonile pöördumiseks ei ole vaja saatekirja.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Rindkerekirurgi konsultatsioon (ka videokonsultatsioon)
110 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses