Dermatoveneroloogia

Naha- ja suguhaiguste arst ehk dermatoveneroloog tegeleb erinevate naha-ja suguhaiguste diagnoosimise, raviplaani koostamise ja ravi jälgimisega, sealhulgas erinevate nahamoodustiste diagnostika ning sünnimärkide kontrollimisega. Ühtlasi saab dermatoveneroloogilt eksperthinnangu juba määratud diagnoosile ja ravile.

Nahaarsti konsultatsioon

Otsi vabasid aegasid

Nahaarst ehk dermatoveneroloog tegeleb erinevate naha-ja suguhaiguste diagnoosimise, raviplaani koostamise ja ravi jälgimisega, sealhulgas erinevate nahamoodustiste diagnostika ning sünnimärkide kontrollimisega. Ühtlasi saab meie nahaarstilt eksperthinnangu juba määratud diagnoosile ja ravile.

Millal pöörduda dermatoloogi vastuvõtule?

Nahaprobleemid on sageli organismi sügavamate probleemide esmane ilming. Nahaarsti vastuvõtule on oodatud nii lapsed kui ka täiskasvanud erinevate nahahaigustega (atoopiline dermatiit, seenhaigused, psoriaas, nõgestõbi, jne), nahamoodustistega, sünnimärkide kontrollimiseks, või kui perekonnas on esinenud nahakasvajaid. Vajadusel suunatakse ka soolatüügaste, konnasilmade, sünnimärkide, nahanäsade jt.nahamoodustiste eemaldamisele lisatasu eest.

Dermatoloogi vastuvõtule pöördumise põhjus võib olla naha või limaskestade ebatüüpiline muutus, sügelus, põletustunne, naha turse, samuti mitmesugused lööbed (ka lastel ja noorukitel). Dermatoloogi vastuvõtule on tungivalt soovitatav pöörduda uusmoodustiste ilmnemise kahtluse või tüügaste või sünnimärkide suurenemise korral.

Ettevalmistus visiidiks

Koostage loetelu ravimitest, mida olete viimase 6 kuu jooksul tarvitanud. Enne visiiti vältige salvide ja kreemide kasutamist ning püüdke vältida rasvast ja vürtsikat toitu.

Dermatoloogi vastuvõtul

Nahaarst võib vastuvõtu käigus küsida küsimusi kasutatavate ravimite, elustiili ja pärilike haiguste kohta. Vajaduse korral määratakse testid või lisauuringud diagnoosi täpsustamiseks.

See teenus on broneeritav ka üleriiklikus Digiregistratuuris »

NB! Dermatoveneroloogia Tervisekassa vastuvõtud toimuvad ainult Tallinnas. Patsiendil tuleb tasuda visiiditasu 5 €. Vastuvõtule registreerimiseks ei ole vaja saatekirja.

Dr Sergei Maltsev võtab patsiente vastu Kordamedis (Pärnu mnt 80). Vastuvõtu hind 55 € (15 min). Vaata vabu aegu SIIT.

Enne vastuvõttu palun tutvu:

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Nahaarsti konsultatsioon
110 €
kuni 30 min
Tallinn
Hind
Kestus kuni
Dr Sergei Maltsev võtab patsiente vastu Kordamedis (Pärnu mnt 80).
55 €
15 min
Tartu
Hind
Kestus kuni
Nahaarst-residendi konsultatsioon
80 €
30 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses
Tervisekassa vastuvõtt
Dr Sergei Maltsev (Kordamed)