Sünnimärgid ja nahamoodustised

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Soolatüüka ja konnasilma eemaldamine laseriga

  Näita vabasid aegasid

  Soolatüükad on viiruslikud konarlikud ebatasase tiheda pinnaga käsnjad nahamoodustised, mille keskosas võib näha väikseid musti täppe – tromboseerunud pisikesi veresooni. Soolatüükad võivad tekkida kogu kehale, näo piirkonda ja genitaalidele, kuid kõige sagedamini paiknevad need jala- või käelabadel. Soolatüükaid põhjustab inimese papilloomiviirus (HPV).

  Konnasilmad on jala sarvkihipaksendid, mis ulatuvad sügavamale pärisnahka. Konnasilmad võivad asuda kandadel, jalataldadel, varvastel. Surve tüükale võib põhjustada valu. Need tekivad pikaajalisest survest või hõõrdumisest jalale – et nahka kaitsta, hakkavad naharakud tootma intensiivselt keratiini ja selle tulemusena moodustuvadki nahapaksendid ehk konnasilmad.

  Raviks on olemas mitmeid käsimüügis saadaval olevaid lahuseid ja plaastreid, kuid üldjuhul on efektiivsemaks meetodiks külmutamine vedela lämmastikuga  (täielikuks eemaldamiseks vajalik 3-6 protseduuri iga 1–3 nädala tagant, vahel rohkemgi) ja eemaldamine laseriga (tavaliselt 1 protseduur). Laserkiir eemaldab nahamoodustise täielikult, jätmata armi või see on vähemärgatav. Mõnikord võivad moodustised nahal hakata aja jooksul tagasi kasvama ning nõuavad korduvprotseduure.

  Soolatüügas, soolatüüka eemaldamine, soolatüügaste eemaldamine, soolatüüka ravi, soolatüüka vastu, nahamoodustised, soolatüüka külmutamine, tüüka külmutamine, naha ravi, nahaarst, nahaarsti vastuvõtt, laserravi
  Soolatüüka eemaldamine

  Kuidas toimub soolatüüka ja konnasilma eemaldamine laseriga?

  Laserprotseduur on valutu – kasutatakse tuimestavat süsti piirkonnas, kust moodustist eemaldama hakatakse. Laserravi arst suunab laserkiire moodustisele, mis aurustab selle ümbritsevat nahka kahjustamata. Verejooksu ei teki, sest protseduuri ajal suletakse veresooned laserkiirega. Kokkupuute sügavust on võimalik täpselt kontrollida ja eemaldada ainult nahamoodustise kude.

  Eemalduse järgselt tekib nahale koorik, mis aja jooksul ise kaob. Pärast protseduuri töödeldakse eemalduskoht uuesti antiseptiliselt ja paigaldatakse plaaster.

  Vastunäidustused

  • Nahamoodustiste laseriga eemaldamise vastunäidustused määrab laserravi arst protseduuri-eelse vastuvõtu käigus.
  • Teavitage arsti, kui teil esineb verehüübimisega probleeme, epilepsia, vähkkasvajaid, keloidsete armide teke, allergiaid jne.
  • Protseduuri alla 18. aastastele isikutele ilma vanema või eestkostja nõusolekuta ei teostata.
  • Raseduse ja imetamise ajal protseduuri ei teostata.

  Millega arvestada enne ja pärast protseduuri?

  Konnasilmade ja soolatüügaste laseriga eemaldamise protseduurile võib pöörduda eelneva arsti konsultatsioonita. Vajadusel võib laserravi arst laserprotseduuri tegemise eel anda soovituse nahaarsti vastuvõtule pöördumiseks.

  • 2 nädalat enne protseduuri vältige päevitamist (ka solaariumis käimist).
  • Pärast nahamoodustiste laseriga eemaldamise protseduuri tekib nahale koorik. Järgige Confido spetsialisti soovitatud abinõusid. Koorikud tulevad loomulikult lahti järgmise 7–10 päeva jooksul, ärge neid ise eemaldage. Vältige töödeldud piirkonna märjaks tegemist 1 ööpäeva jooksul.
  • 2 nädalat pärast protseduuri vältige saunas ja spaas käimist.
  • 2 nädalat pärast protseduuri vältige päevitamist (ka solaariumis käimist).

  Tuleb silmas pidada, et iga taastumine on individuaalne.

  Mis on nahamoodustiste laseriga eemaldamise eelised Confido kliinikus?

  Tegeleme soolatüügaste, konnasilmade ja teiste nahamoodustiste lasereemaldamisega alates 2002. aastast. Oleme Baltimaade ametlik lasermeditsiini eksperdikeskus. Confidos teostavad laseriga eemaldamise protseduure vaid sertifitseeritud arstid. Seetõttu saame patsientidele pakkuda maksimaalseid ja ohutuid tulemusi minimaalse ebamugavusega.

  Laseriga eemaldamise tehnikat on maailmas kasutatud juba mitu aastakümmet ning see on tõestanud oma ohutust ja tõhusust.

  Vaata lähemalt:

  Soolatüüka / konnasilma eemaldamine laseriga (1tk)  Sooduskood MAI kehtib 1.05 - 31.05
  75 € 90 €
  30 min
  Iga järgmise kehapiirkonna nahamoodustise eemaldamine
  70 €
  30 min
  Iga järgmise näopiirkonna nahamoodustise eemaldamine
  90 €
  30 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Soolatüüka ja konnasilma eemaldamine laseriga

  Otsi vabasid aegasid