Meeste näohooldus

Otsi vabasid aegasid

Meeste näonahk on paksem, karedam ja tumedam kui naistel. Nahas leidub rohkem rasunäärmeid kui naistel ning intensiivsema rasu eritumise tõttu on ka poorid laienenud. Keskkonna mõjutuste eest aitab meeste nahka kaitsta paksem pärisnahk ehk dermis, kus leidub rohkem elastiini- ja kollageenikiude, mis hoiavad naha niiskussisaldust, elastsust ja prinkust.
Tänu hormoonide toimingule säilib meeste nahk kauem noorena, kuid vananedes muutub kiiremini õhemaks ja vananemisilmingud on selgemalt näha kui samaealistel naistel. Laastavalt mõjuvad nahale ka alkohol, tubakas ja ebatervislik toit, UV-kiirgus, temperatuurimuutused, keskkonna saastatus, konditsioneeridest tulev õhk, liigne arvutikiirgus, magamatus ja stress.

Soovitame meestele külastada üks kord kuus kosmeetikut. Happehooldus eemaldab kontrollitud sügavusega kahjustunud nahakihid ja stimuleerib uute, tervemate rakkude paljunemist ning vett siduvate ainete tootmist nahas. Neutraliseeritud happe peamine ülesanne on ergastada naharakkude tööd, kiirendada sellega kollageeni- ja elastiinikiudude tootmist ning taastada rakkude omavaheline infovahetus.

Meeste näohoolduse mõju nahale:

  • eemaldab surnud naharakud
  • tagab naha loomuliku sära ja niisutatuse
  • kiirendab mikrovereringet
  • elavdab uute naharakkude teket

Happehooldust ei saa teha, kui esinevad

  • viirusnakkused
  • naha põletikulised haigused
  • vigastatud nahapind
  • talumatus protseduuriks kasutatavate preparaatide suhtes

Hooldus viiakse läbi maailmas kõrgelt hinnatud Laboratoires Renophase Paris dermakosmeetika sarjaga Renophase. Hooldus koosneb naha puhastamisest, koorimisest, vastavalt naha vajadusele aktiivainete ja seerumite, maski ning kreemi kasutamisest.
Juhime tähelepanu sellele, et habeme peal hooldust teha ei ole võimalik. Soovitatav on näopiirkond enne protseduuri raseerida.

Parima tulemuseni viib igapäevane toetav koduhooldus õrnade happepõhiste toodetega. Kosmeetiku abiga on võimalik vastavalt nahatüübile leida parimad tooted, mis toetavad hooldust ja selle tulemusi.