Tätoveeringute ja püsimeigi eemaldamine

Tätoveeringud ja tätoveerimine on kunst, mida paraku kõik ei oska. Seetõttu tuleb tätoveeringu eemaldamine teha kaasagse laseriga meditsiinilise haridusega spetsialisti juures.

Tätoveeringute ja püsimeigi eemaldamine

Tätoveeringud ja tätoveerimine on kunst, mida paraku kõik ei oska. Seetõttu tuleb tätoveeringu eemaldamine teha kaasagse laseriga meditsiinilise haridusega spetsialisti juures. Sellisel juhul on tätoveeringute eemaldamine võimalikult valutu ja tulemused silmnähtavad. Hoia oma keha ja ilu ja vali tätoveeringu eemaldamiseks turvaline koht!

Sarnaselt tätoveeringule, toimub püsimeigi eemaldamine laseriga. Oluline on, et püsimeik ja püsimeigi hooldus oleks tehtud korralikult – sellisel juhul on püsimeigi eemaldamine oluliselt lihtsam. Enne püsimeigi tegemist kaalu kindlasti oma otsust. Eemaldamine toimub mitmub mitme visiidi käigus ning on ajamahukas ettevõtmine.

Meie kliiniku arstid ja kosmeetikud teevad tätoveeringu eemaldamise ja püsimeigi eemaldamise võimalikult sujuvaks ja valutuks. Protseduuride arv sõltub tätoveeringu/püsimeigi teostajast, hooldusest, asukohast, värvist, suurusest ja iga inimese isiklikust eripärast. Seetõttu tuleb enne protseduuri tulla konsultatsioonile.

Tätoveeringu eemaldamine / püsimeigi eemaldamine – alusta konsultatsioonist:

Tätoveeringute eemaldamine laseriga

Otsi vabasid aegasid

Tätoveeringu eemaldamine laseriga on ohutu meditsiiniline protseduur, mis võimaldab teil püsivalt vabaneda peaaegu igasugust värvi soovimatutest tätoveeringutest. Confido esteetilise meditsiini kliinikus eemaldavad laseriga tätoveeringuid vaid kõrgharidusega meditsiinitöötajad. Oleme eemaldanud tätoveeringuid laseriga alates 2002. aastast. Maailmas on tätoveeringute ja püsimeigi laseriga eemaldamist kasutatud aastakümneid ning see on osutunud tõestatult tõhusaks.

Kuidas toimib tätoveeringu eemaldamine laseriga?

Meie kliinikus kasutatava laseri kiir mõjutab ainult rangelt määratletud värvuseid nahka mõjutamata või kahjustamata. Laser mõjutab just tätoveeringuga nahapiirkonda, hävitades vaid värvipigmendi, ega põhjusta põletusi või arme. Laserikiir hävitab vaid tätoveeringu värvi ja selle käigus moodustunud mikroskoopilised värviosakesed viiakse organismist välja mõne nädala jooksul pärast protseduuri. Selle tagajärjel muutub tätoveering tuhmimaks ja pärast protseduuride kuuri kaob täielikult.

Näidustused tätoveeringu eemaldamiseks laseriga

Kui te ei ole teid tätoveerinud kunstniku tööga rahul või teie tätoveeringu värvid või kuju on aja jooksul muutunud, siis aitab see protseduur muuta tätoveeringu uue tätoveeringu pealekandmise jaoks heledamaks või saate teid ära tüüdanud tätoveeringu jäädavalt eemaldada. Soovitatav kuur – kaks kuni üheksa protseduuri, olenevalt teie ainevahetuse kiirusest, east, nahapiirkonnast ja teistest organismi eripäradest. Kui tätoveeringu pealekandmise käigus on eksitud tehnika vastu, sellest on jäänud armid või on mõnes teises kliinikus tätoveeringu eemaldamine ebaõnnestunud, võib tätoveeringu täielikuks eemaldamiseks vaja minna enam kui üheksa protseduuri. Samas eemaldatakse paljud tätoveeringud vaid mõne protseduuriga.

Vastunäidustused tätoveeringu eemaldamiseks laseriga

  • Raseduse ja rinnaga toitmise aeg
  • Valulik menstruatsioon protseduuri päeval
  • Värske päevitus vähem kui kaks nädalat enne seanssi
  • Herpese ägenemine intensiivsete kolletega
  • Kalduvus keloidsete armide tekkeks
  • Ägedad nakkushaigused
  • Vähkkasvajad
  • Epilepsia

Peaaegu kõik ülaltoodud vastunäidustused on suhtelised ja lõpliku otsuse protseduuri kohta teeb Confido esteetilise meditsiini kliiniku arst või õde isikliku läbivaatuse ning konsultatsiooni ajal vahetult enne protseduuri.

Kuidas toimub tätoveeringu eemaldamine laseriga?

Tätoveeringute eemaldamiseks kasutame nahakahjustuste vältimiseks võimsaid meditsiinilise kvaliteediga laserseadmeid (meie kasutuses on mitu erinevat laserit) ja spetsiaalset krüoseadet. Enne protseduuri teeb lasermeditsiini arst või sertifitseeritud õde uuringu ja viib läbi üksikasjaliku konsultatsiooni, seejärel toimub eemaldamine. Protseduur kestab keskmiselt paar minutit. Tätoveeringu ümbruse nahk puhastatakse, seejärel suunatakse vajalikku piirkonda vajaduse korral õhuanesteesia (õhuvool jahutatakse temperatuurile –20 °C). Patsiendi silmad kaetakse spetsiaalsete kaitseprillidega. Järgmiseks tehakse laserravi, mida patsient tajub kipitustundena.

Pärast protseduuri saab tätoveeringu piirkonna nahka ravida meditsiinilise antiseptikuga, vajaduse korral kasutatakse lisajahutust või kantakse peale regenereeriv preparaat. Taastumisprotsess (punetus ja kerge turse) kestab mitu tundi kuni paar päeva ja möödub iseenesest.

Tätoveeringu laseriga eemaldamise mõjud

Tätoveeringu eemaldamine laseriga on ainus viis värvi täielikuks eemaldamiseks, olenemata sellest, kui kaua aega tagasi tätoveering tehti. Laserprotseduuri tulemusena muutub tätoveering heledamaks. Mõju muutub märgatavaks juba 2–3 päeva pärast protseduuri, kohe pärast turse taandumist, ja tugevneb 1–2 kuu jooksul. Kaheksa nädala pärast on võimalik läbida kordusprotseduur.

Enne protseduuri

Enne protseduuri on kohustuslik isiklik konsultatsioon Confido laserraviarsti või sertifitseeritud meditsiiniõega, mille käigus on võimalik täpselt hinnata tätoveeringu seisundit ja suurust, tindi sügavust, naha mikroarmide olemasolu ning muid tähtsaid näitajaid, mis mõjutavad protseduuri prognoosi ja maksumust. Ärge unustage teavitada arsti oma võimalikest allergiatest. Kaks nädalat enne protseduuri ei tohi päevitada ega käia solaariumis.

Pärast protseduuri

Kui tätoveeringu piirkonda tekib paistetus, võite panna sellele külmakoti. Esimestel päevadel pärast protseduuri vältige saunas käimist ja näomassaaži, loobuge koorimisest ja koorivatest maskidest. Pärast protseduuri hoiduge 14 päeva jooksul päevitamast ja solaariumis käimisest, õue minnes on soovitatav kanda nahale päikesekreemi.

Korduma kippuvad küsimused

Kui kaua kestab protseduur Confido laserravi kliinikus?

Keskmiselt 2–10 minutit, olenevalt tätoveeringu suurusest ja individuaalsetest omadustest.

Mitu seanssi on vaja?

Keskmiselt kaks kuni üheksa, sõltuvalt tätoveeringu suurusest, värvi sügavusest ja kogusest ning patsiendi organismi individuaalsetest omadustest.

Kas protseduur on valus?

Tätoveeringu eemaldamine laseriga viiakse läbi kohaliku tuimastusega ja seda tajutakse intensiivse kipitustundena.

Mis on tätoveeringute eemaldamise eelised Confido kliinikus?

Oleme Baltimaade ametlik lasermeditsiini eksperdikeskus; meie kliinikus teevad protseduure vaid sertifitseeritud meditsiinitöötajad, kes kasutavad kalleid ja tänapäevaseid maailmatasemel seadmeid. Lisaks tätoveeringute. otseseks eemaldamiseks mõeldud seadmetele investeerime nahavigastuste vältimiseks kallitesse tehnoloogilistesse. lahendustesse. Seetõttu saame patsientidele pakkuda kvaliteetseid ja ohutuid tulemusi minimaalsete ebamugavustega. Tätoveeringu eemaldamine meie kliinikus ei too kaasa nahakahjustusi ega arme.

Nanosekundilised laserid on tätoveeringute eemaldamise kuldstandard maailmas ning kasutusel olnud juba üle kümne aasta. Nende laserite impulss on väga lühike (suurusjärgus miljondik sekundit). Confidos on nanosekundilised laserid kasutusel Viru kiirkliinikus ja Tartu Raatuse kliinikus.

Tätoveeringute eemaldamise turul on hiljuti toimunud revolutsioon esmaklassiliste veelgi lühema impulsiga laserite seas! Confido Veerenni kliinikus on kasutusel Eesti esimene pikosekundiline laser. Laserite erinevus seisneb impulsi pikkuses – pikosekundilise laseri impulss on veel 1000 korda lühem nanosekundilise laseri impulsist! See tähendab, et laserikiir vigastab kudesid veelgi vähem, lõhub pigmenti veelgi paremini ja sobib neile, kes soovivad tätoveeringut eemaldada veelgi kiiremini, väiksema nahakahjustusega ja väiksemate protseduurijärgsete tüsistuste riskiga.

Kuna laserite maksumus on väga erinev, ei ole protseduuride hinnad samad.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Viru Esteetika kliinik
4. korrus, Viru Väljak 4, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Tätotveeringute eemaldamise eelne konsultatsioon
Esteetilise meditsiini õde
25 €
15 min
Musta tindiga tehtud tätoveeringu eemaldamine (kuni 1 pangakaardi suurune pind)
Viru ja Tartu kiirkliinik
alates 60 €
Musta tindiga tehtud tätoveeringu eemaldamine (kuni 1 pangakaardi suurune pind)
Confido Veerenni
alates 80 €
Musta tindiga tehtud tätoveeringu eemaldamine (kuni 2 pangakaardi suurune pind)
Viru ja Tartu kiirkliinik
alates 100 €
Musta tindiga tehtud tätoveeringu eemaldamine (kuni 2 pangakaardi suurune pind)
Confido Veerenni
alates 120 €
Musta tindiga tehtud tätoveeringu eemaldamine (kuni 3 pangakaardi suurune pind)
Viru ja Tartu kiirkliinik
alates 140€
Musta tindiga tehtud tätoveeringu eemaldamine (kuni 3 pangakaardi suurune pind)
Confido Veerenni
alates 160 €
Musta tindiga tehtud tätoveeringu eemaldamine (kuni 4 pangakaardi suurune pind)
Viru ja Tartu kiirkliinik
alates 180 €
Musta tindiga tehtud tätoveeringu eemaldamine (kuni 4 pangakaardi suurune pind)
Confido Veerenni
alates 200 €
suurem kui 4 pangakaardi suurune pind
individuaalne hind
Värvilise tätoveeringu eemaldamine
Viru ja Tartu kiirkliinik
tavahinnale lisandub 10%
Värvilise tätoveeringu eemaldamine
Confido Veerenni (ainult punast värvi)
tavahinnale lisandub 10%

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses