Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia.

Kusepõie ja tupe vaheliste uuriste operatsoon

Otsi vabasid aegasid

Tsüstovaginaalne fistul on ebatavaline terviseseisund, kus kusepõis ja tupe vahel tekib ava, mis võimaldab uriini lekkimist tuppe. Fistul võib tekkida erinevatel põhjustel, nagu näiteks pikaajaline rasedus, sünnituskomplikatsioonid, vaagnapiirkonna infektsioonid ja kirurgilised sekkumised.

Tsüstovaginaalse fistuli operatsiooniks on mitmeid võimalusi, kuid üks neist on tupe kaudu tehtav operatsioon. Operatsiooni käigus tehakse tupe seina sisselõige, et saavutada juurdepääs fistuli asukohale. Fistuli suurus ja asukoht määravad sisselõike suuruse ja kuju.

Kui fistul asub lähedal kusepõie kaelale, võib olla vajalik kusepõie kaela ümberkorraldamine, et parandada uriini voolu ja vältida tulevikus fistuli taasloomist. Operatsiooni käigus võib ka kasutada spetsiaalseid materjale või plaastreid, et toetada kudede parandamist ja taastada normaalne kuse- ja reproduktiivfunktsioon.

Pärast operatsiooni on vajalik jälgida haava paranemist ja vältida rasket füüsilist koormust ning vahekorra harrastamist seni, kuni arst seda lubab. Taastumine võib võtta aega mitu nädalat kuni kuus kuud, sõltuvalt operatsiooni keerukusest ja haava paranemisest. Õigeaegne ja korralik ravi võib aidata leevendada tsüstovaginaalse fistuli sümptomeid ja taastada normaalne elukvaliteet.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Uroloogi vastuvõtt
Eelneb operatsioonile
130 €
30 min
Kusepõie ja tupe vaheliste uuriste ehk tsüstovaginaalse fistuli operatsoon tupe kaudu
alates 3300 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses