Ennetusmeditsiin

Ennetusmeditsiini eesmärk on edendada tervist, pikendada eluiga ning parandada elukvaliteeti, pöörates erilist tähelepanu riskifaktorite varajasele tuvastamisele ja nende mõju vähendamisele.

Biohäkkimine

Otsi vabasid aegasid

Biohäkkimine on kaasaegne suund tervisevaldkonnas, mis on suunatud inimkehas toimuvate protsesside optimeerimisele, et ennetada haiguste teket ja pikendada eluiga.

Biohäkkimise puhul kasutatakse erinevaid uuringuid ja analüüse, et jälgida keha seisundit ajas – selleks võidakse kasutada näiteks:

  • 24/7 veresuhkru mõõtmist
  • stressitaseme muutumise mõõtmist spetsiaalsete andurite abil
  • soolestiku mikrobioomi analüüsi
  • geeniteste

Biohäkkimisel kasutatakse ka näiteks vagusnärvi stimuleerimise meetodeid – saun, külma vee protseduurid, erinevad paastumise liigid ja kaloripiirangud, erinevad treeningud jne. Samuti võidakse tihtipeale kasutada erinevaid toidulisandeid või ravimeid produktiivsuse ning keskendumisvõime parandamiseks või organismis põletike vähendamiseks.

Biohäkkimine võib sobida kui soovite vähendada olemasolevate südame-veresoonkonna ja närvisüsteemi krooniliste haigute väljakujunemise riske või pidurdada nende arengut, samuti lõkata edasi dementsuse ja vanaduse teket.

Biohäkkimise konsultatsioon sisaldab ennetusmeditsiini arsti dr Sergey Saadi vastuvõttu ning kehakoostise mõõtmist kaasaegse SECA impedantsimõõturi abil.

Lisaks saab ravi efektiivsust tõsta, kasutades psühholoogi, füsioterapeudi, treeneri, massööri ja toitumisnõustaja teenuseid. Vajadusel soovitab arst toidulisandeid, mis on osutunud tõhusaks ainevahetuse normaliseerimiseks, põletike vähendamiseks ning närvi-, hormonaal- ja südame-veresoonkonna süsteemide töö normaliseerimiseks.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Ennetusmeditsiini arsti konsultatsioon
(võimalik ka videokonsultatsioon)
135 €
30 min
Ennetusmeditsiini arsti konsultatsioon
(võimalik ka videokonsultatsioon)
190 €
60 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses