Massaažid Confido Meditsiinikeskuses

Massaaž

Kas tunnete ennast vahel kurnatuna ja võitlete stressiga? Võib-olla tajute kehas valulikkust või püüate vigastusest paraneda? Või soovite lihtsalt lõõgastuda, lasta ennast pisut poputada ja rutiinist põgeneda? Massaaž mõjub tasakaalustavalt psüühikale, lõõgastavalt lihaskonnale, aktiveerivalt lümfi- ja vereringele ning immuunsüsteemile ning tõstab keha vastupanuvõimet haigustele. Mitmed massaažid toniseerivad nahka ja aitavad võidelda vanadusilmingute vastu.

  Refleksoteraapia ehk jalatalla massaaž

  Näita vabasid aegasid

  Refleksoteraapia on holistiline teraapia, mis ravib keha kui terviku tasakaalutuse põhjust. Kõige vanemad ülestähendused selle teraapiameetodi kohta pärinevad 2330 eKr Egiptuse Ankomohori arstide hauakambrite raidkirjadest, millel kujutatakse põrandal istuvaid inimesi, kes käsitlevad üksteise jalgu ja käsi. Sarnaseid pilte on leitud nii Antiik-Kreekast, Egiptusest, Hiinast, Indiast kui ka Edela-Ameerikast. On teada, et 4. sajandil pKr kasutasid ka Hiina nõelravijad refleksoteraapiat täiendava töövõttena.

  Tsooniteraapia ehk refleksoteraapia ajal tõmmatakse kõikidele kiirustamistele justkui käsipidur peale. Inimene lõõgastub, andes parasümpaatilisele närvisüsteemile paremad toimimistingimused ja tänu sellele hakkab kogu keha vaikselt paranema, taastuma. Jalamassaaži tulemuseks paraneb seedimine, lõdvestuvad lihased. Lisaks paraneb ka neerude töö ja tõuseb emotsionaalne tundlikkus.

  Refleksoteraapia aitab:

  • unehäirete korral; 
  • tugi- ja liikumiselundkonna probleemide puhul;
  • valu ja põletikuliste seisundite korral, kui üldmassaaž on vastunäidustatud.

  Inimene ei pea olema haige, et saada teraapiast kasu. Tegemist on looduslähedase menetlusega, kus keha iseeneslik ravivõime taastatakse või aktiveeritakse loomulikul teel.

  Teraapia ei sobi, kui on:

  • raske psüühiline häire; 
  • korduvad raseduse katkemised;
  • kasvajad;
  • vaimuhaigus.

  Terapeudi ülesanne on aidata massaažiga aktiveerida organismi iseenesliku paranemise protsess.

  Jalatalla massaaž ehk refleksoteraapia (Tallinn)
  65 €
  60 minutit
  Jalatalla massaaž ehk refleksoteraapia (Tartu)
  50 €
  60 minutit

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn
  Lõunakeskuse kiirkliinik
  Ringtee 75, Tartu
  Confido Tartu Raatuse kliinik
  Raatuse 21, Tartu

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Refleksoteraapia ehk jalatalla massaaž

  Otsi vabasid aegasid