Rühmatreeningud

Nii vaimse kui ka füüsilise tasakaalu hoidmiseks ja loomiseks on vajalik treenida regulaarselt. Confido Meditsiinikeskuse treeningud on loodud silmas pidades teadlikku treenimist – olulist rõhku pööratakse harjutuste õigesti tegemisele, individuaalsele lähenemisele ning tervise toetamisele.  Rühmatreeningud toimuvad väikestes gruppides, kuni 10 inimest.

Rühmatreeningud

Tunniplaan

Intensity 75

Grete Truu

T 17:15–18:30

Broneeri koht

Funktsionaalne pilates

Ekaterina Dushko

K 16:00–17:00
R 16:00–17:00

Broneeri koht

Strong 60

Grete Truu

N 12:00–13:00

Broneeri koht

Treeningute 10x kaart

Hea tervise aluseks on regulaarne liikumine. Confidos toimuvad treeningud, mis tugevdavad keha, värskendavad vaimu ja annavad parema enesetunde. Kõigest sellest on nüüd võimalik saada osa soodsamalt ja mugavamalt.

10 korra kaardiga säästate 50€ ja saate mugavamalt rühmatreeningutesse broneerida. Sisuliselt on tegemist sooduskoodiga, mida saab kasutada vabalt valitud 10 rühmatreeningu broneerimiseks. Kaart kehtib kõikide rühmatreeningute puhul ning alates ostu hetkest 90 päeva. 10 korra kaarti saab soetada vaid Confido kodulehe kaudu. Pärast ostu sooritamist genereeritakse teile personaalne kood, millega saab rühmatreeningutesse 10 aega broneerida.

Alustage teadliku treenimisega Confidos ning leidke endale treeningkaaslased ja rutiin, mis toetavad tervislikuma teekonna igal sammul.

Hind

Teenus
Hind
Rühmatreeningute 10x kaart
Kehtib 90 päeva
100 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Treeningute 10x kaart