Jõusaalid Tallinnas, jõusaal Tallinn, jõusaal, cardio, rühmatreeningud, cardio treening, pilates Tallinn, rühmatreening, ringtreening.

Rühmatreeningud

Meie jaoks on tähtis inimese tervis tervikuna. Tugeva tervise ja hea enesetunde aluseks on regulaarne liikumine, mistõttu oleme Confidos käivitanud mitmed keha arendavad ja vaimu värskendavad treeningud. Meie treenerid on oma ala tipud, kes on kursis nii lääne- kui ka idamaade meditsiiniga ning oskavad aidata ka inimesi, kel juba on terviseprobleemid. Treenerid on pühendunud sellele, et tugevdada inimeste füüsilist ja vaimset tervist, ennetada terviseprobleeme ning aidata taastuda vigastustest ja haigustest. Treeningrühmad on väiksed, maksimaalselt saab osaleda kuni 10 inimest (v.a treeningul Seljakool, kus on osalejate arv 4–5 inimest), et treeneril oleks võimalik kõiki juhendada.

Rühmatreeningud

Reality Check

Grete Vahter

K08:00–08:45

N17:00–18:00

Broneeri koht

Fitbody Weight Loss

Grete Vahter

T17:15–18:30

Broneeri koht

Funktsionaalne pilates

Ekaterina Dushko

T12:00–13:00

T17:00–18:00

Broneeri koht

Seljakool

Terje Telling (K)

K17:00–18:00

Broneeri koht

Rasedate jooga

Marika Tamm

N17:00–18:15

Broneeri koht

Pingetest vabastav õhtujooga

Marika Tamm

K17:00–18:15

Broneeri koht

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Treeningute 10x kaart

  Tugeva tervise ja hea enesetunde aluseks on regulaarne liikumine. Seepärast oleme Confidos käivitanud mitmed keha arendavad ja vaimu värskendavad treeningud. Kõigest sellest on sul nüüd võimalik saada osa soodsamalt ja mugavamalt!

  10 korra kaardiga säästad 40€ ja saad mugavamalt rühmatreeningutesse broneerida. Sisuliselt on tegemist sooduskoodiga, mida saad kasutada vabalt valitud 10 rühmatreeningu broneerimiseks. Kaart kehtib kõigi rühmatreeningute puhul (v.a. Seljakool) ning alates ostu hetkest 90 päeva.  

  Alusta teadliku treenimisega Confidos ning leia endale treeningkaaslased ja rutiin, mis toetavad sind tervislikuma teekonna igal sammul.

  Rühmatreeningute 10x kaart Kehtib 90 päeva
  80 €
  Rasedate jooga 10x kaart Kehtib 90 päeva
  100 €

  OLULINE TEADA!

  • Confidos on kohapeal olemas garderoob riiete vahetamiseks, pesemisvõimalused ning treeningsaalis vajalikud treeningvahendid.
  • Treening toimub, kui 2 tundi enne trenni algust (hommikuste trennide puhul eelmise päeva õhtuks) on registreerunud vähemalt 1 osaleja.
  • Palume saabuda vähemalt 10 minutit enne treeningu algust, et treeningus osalemine kinnitada. Võtke kaasa fotoga isikut tõendav dokument (ID-kaart ja pass või juhiluba).

  BRONEERINGU MUUTMINE JA TÜHISTAMINE

  • Trennidesse registreerumine lõpeb 2 tundi enne treeningu algust, hommikuste trennide puhul eelmisel õhtul kell 19.
  • Broneeringut saab muuta või tühistada e-mailile saadetud broneeringu kinnituskirjast või helistades 1330.
  • Treeningusse mitteilmumisel või tühistades broneeringu vähem kui 2 tundi enne treeningu algust arvestatakse ettemaks teenuse osutamiseks valmisoleku kulude katteks ning raha ei tagastata.
  • Tühistades treeningu vähemalt 2 tundi enne treeningu algust, tagastatakse ettemaksusumma 10 tööpäeva jooksul.

  PERSONAALTREENING

  • Personaaltreener aitab paika panna individuaalsed eesmärgid hetketreenitust ja tervislikku seisundit arves pidades ning juhendab, kuidas tõhusalt eesmärkide saavutamiseni jõuda.
  • Treeningusse registreerimiseks helista 1330, saada kiri info@confido.ee või broneeri koduleheküljel oleva lingi kaudu.

  ASUKOHT JA PARKIMINE

  • Treeningud toimuvad Confido Meditsiinikeskuses Tallinnas, Veerenni 51, 6. Korrusel.
  • Veerenni 51 ees ja kliendiparklas on parkimine 24 h TASULINE. Parkimise alustamiseks saada sõnum numbrile 1902 (auto nr_tühik_EP100) või kasuta parkimise äppi. M-parkimise tsoon on EP100.

  OHUTUKS TREENINGUKS

  Ootame treenima vaid juhul, kui oled terve. Külmetus- ja muude haiguste nähtudega palume jääda koju kuniks tunned end taas paremini. Palume kliinikusse kohapeale mitte tulla, kui:

  • Teil on diagnoositud COVID-19 haigus ja arst ei ole teid veel tervenenuks kuulutanud.
  • Teil on ägedad hingamisteede põletiku sümptomeid (nt palavik, köha, nohu, kurguvalu) ja teile ei ole viimase 48 h jooksul tehtud negatiivset COVID-19 ninaneelu testi.
  • Teil on olnud 2 nädala jooksul kokkupuude COVID-19-haigega.