Füsioteraapia ja taastusravi

Füsioterapeut tegeleb liigutuste funktsiooni taastamisega, kasutades selleks kehalisi harjutusi ja erinevaid teraapia võimalusi (sooja- ja külmaravi, ultraheli-, magnet- ning elektriravi jm).

Füsioterapeut tegeleb liigutuste funktsiooni taastamisega, kasutades selleks kehalisi harjutusi ja erinevaid teraapia võimalusi (sooja- ja külmaravi, ultraheli-, magnet- ning elektriravi jm). Füsioterapeut aitab patsiendil kujundada sobivad liikumisharrastused, vajadusel saab selleks kasutada ka lisaabivahendeid.

Kiropraktik keskendub liigeste-, ligamentide-, lihaste- ja närvidepõhiste tervisehäirete diagnoosi ja raviga. Kiropraktik tegeleb peamiselt peamiselt selja- ja kaelaprobleemidega.

Manuaalne teraapia on kombinatsioon probleemi ja selle tekkepõhjuse peendiagnostikast ning väga täpselt konkreetse probleemi lahendamisele suunatud manuaalsetest tehnikatest. Sihipärased ja õigesti doseeritud manuaalsed võtted aitavad manuaalterapeudil taastada liigeste ja lihaste ning neid ümbritsevate struktuuride normaalset tööd ning tasakaalu.

Põhilised probleemid, miks füsioteraapia ja kiropraktika spetsialiste külastatakse: lihasprobleemid (lihasrebend, lihaspinge), alaseljavalu, seljavalu, kaela- ja õlavaevused (ülekoormus, trauma jms), liigeste probleemid, taastusravi ja kasvu eas tekkivad probleemid.

Füsioterapeudi või kiropraktiku vastuvõtule pöördumiseks ei ole vaja saatekirja.

Diastaasiteraapia pakett

Otsi vabasid aegasid

Diastaasiteraapia on mõeldud naisele, kellel on pärast sünnitust tekkinud mure kõhu vormi saamisega, kellel esineb kõhu sirglihase lahknemine ehk diastaas ning kes ei julge treenida, sest kardab olukorda halvendada või ei ole siiani harjutustest abi saanud.

Esmasel vastuvõtul hindab füsioterapeut ultraheliga põhjalikult kõhulihaseid ja kogu keha tervikuna ning koostab vastavalt eesmärkidele taastusplaani. Füsioterapeut õpetab süvalihaste aktiveerimise tehnikat, kasutab vajadusel elektromüograafiat, kinesioteipimist ja annab koju kaasa harjutused, mida on vaja teha iga päev  (boonusena veebiprogramm videojuhistega). Seejärel lepitakse kokku uus kohtumine 4–6 nädala pärast, mil hinnatakse edusamme nii objektiivselt (ultraheliuuring) kui ka subjektiivselt ning muudetakse vastavalt sellele harjutusplaani. Kolmandal ehk viimasel kohtumisel annab füsioterapeut edasised soovitused igapäevaeluks ja treeninguteks.

Pakett sisaldab: üht esmast füsioterapeudi konsultatsiooni ehk sünnitusjärgset skriiningut kestusega 60 minutit ja kaht füsioterapeudi korduskonsultatsiooni kestusega 30 minutit.

Paketti ja selles sisalduvaid teenuseid on võimalik kasutada 12 kuu jooksul alates paketi esimesest broneeringu kuupäevast. Pooleli jäänud paketi eest me raha tagasi ei maksa ning teenuseid ümber ei vaheta.

Seda teenust osutame

Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu
Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Diastaasiteraapia pakett
190 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses