Tervisekontroll, protseduurid ja uuringud

Confidos usume väga sellesse, et kõige efektiivsem viis oma tervist hoida on haigusi ennetada. Meie tervisekontrolli paketid pakuvad võimaluse saada põhjalik ülevaade oma tervislikust seisundist. Vastavalt sellele, mida ise tähtsaks peate või mille üle muret tunnete, võite valida just sellised paketid, nagu soovite. Pakettide käigus hinnatakse teie individuaalseid terviseriske ja -näitajaid ning leidude põhjal antakse soovitusi, kuidas oma tervist veel paremini hoida või juba olemasolevatele probleemidele leevendust saada. Vajadusel suunatakse teid edasi lisauuringutele ja meie kogenud arstide või spetsialistide vastuvõttudele, kui selleks tervisepaketi käigus põhjus leidub.

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Toidutundlikkuse pakett

  Näita vabasid aegasid

  Toidutalumatus on mitteallergiline ülitundlikkus mõne toidu või joogi suhtes, mille tulemusel võivad esineda terviseprobleemid. Kõige sagedamini võivad kaasnedatoidutalumatusega liigesepõletikud, seedeprobleemid, nahamured, migreenid ja kroonilised peavalud, depressioon ning ülekaalulisus. Toidutalumatuse määramine on äärmiselt keerukas, kuna haigusnähud võivad ilmneda peaaegu vahetult pärast söömist kuni kahe ööpäeva jooksul. Enamjaolt kasutatakse toidutalumatuse väljaselgitamiseks elimineerimisdieeti, kuid alternatiiviks on teha ka Cytolisa toidutalumatuse test. 

  Toidutundlikkuse testi ja konsultatsiooni pakett sisaldab:

  • toidutundlikkuse test kliinikus;
  • analüüsivastuste selgumisel tulemuste tõlgendamine toitumisnõustaja poolt kliinikus või kaugkonsultatsiooni teel. 

  Mõnikord piisab enesetunde parandamiseks vaid väiksematest menüü muudatustest, vahel on aga vaja ette võtta suuremaid samme. Confido toitumisnõustajad oskavad toidutalumatuse testi tulemusi lugeda, tõlgendada ning sellest lähtuvalt koostada just Sinu vajadustest lähtudes sobiv tegevuskava. 

  Millest toidutundlikkuse test koosneb?

  Toidutundlikkuse testi jaoks võetakse vereanalüüs veeniverest ning analüüs põhineb IgG antikehadel. Testis arvestatakse 176 erinevat toiduainet. Testitavad toiduained on kategooriatena juurviljad, maitsetaimed ja joogid, pähklid ja kaunviljad, puuviljad ja marjad, piimatooted, liha- ja kalatooted, teravili jm. Testi tulemused selguvad 15 tööpäeva jooksul.

  Toidutalumatuse test ei diagnoosi laktoosi- või gluteenitalumatust. Selleks soovitame teha laktoosi- ja gluteenitalumatuse testid.

  Toidutundlikkuse testi tulemusi aitab tõlgendada toitumisnõustaja!

  Toidutundlikkuse testi tulemused võivad olla  tihtipeale segadusse ajavad. Toidutundlikkuse testi tulemus ei ütle, et mõni kindel toiduaine tuleks menüüst täielikult eemaldada, vaid on abiks tervisliku ja mitmekülgse menüü koostamisel. Toitumisnõustaja oskab testi tulemusi tõlgendada ning annab soovitusi menüümuudatusteks, mis võivad Sinu enesetunnet parandada. Toitumissoovitused on alati individuaalsed.

  Kuidas valmistuda toidutundlikkuse testiks?

  Üldised vereprooviks valmistumise tavad kehtivad ka Cytolisa testi puhul:

  Vereandmisele eelneval päeval võite süüa ja juua nagu tavaliselt, kuid piirake alkoholi, kohvi ja rasvase toidu tarbimist. Testi andmise eel soovitatakse olla 3-4 tundi söömata ja joomata.

  Teenust osutatakse eesti ja inglise keeles.

  Pakett: toidutundlikkuse test + toitumisnõustaja konsultatsioon
  279 €

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn
  Lasnamäe kiirkliinik
  Mustakivi 13, Tallinn
  Nautica kiirkliinik
  Ahtri 9, Tallinn
  Rocca Al Mare kiirkliinik
  Paldiski maantee 102, Tallinn
  Confido Tartu Raatuse kliinik
  6. korrus, Raatuse 21, Tartu
  Viru Keskuse kliinik, keskuse 4. korrus
  Viru Väljak 4, Tallinn
  Näita rohkem

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Toidutundlikkuse pakett

  Otsi vabasid aegasid