Toitumisnõustaja vastuvõtt

Otsi vabasid aegasid

Toitumisnõustaja annab praktilist nõu igapäevase toiduvaliku tervislikumaks ja mitmekülgsemaks muutmiseks ning tasakaalustatud menüü koostamiseks.

Lähtudes Sinu menüü analüüsist, leitakse koos toitumisnõustajaga lahendus, kuidas saad muuta oma toitumisharjumused tervislikuks nii, et need sobivad Sinu elustiili ja vajadustega. Lisaks saad näpunäiteid toiduainete ostmiseks ja nippe toidu valmistamiseks. Toitumisnõustaja on vajadusel abiks ka menüü koostamisel ning annab nõu Sinu füüsilise aktiivsuse korrigeerimiseks.

Diagnoositud haiguste korral nõustab toitumisnõustaja Sind tervisliku toitumise osas, kuid ei määra spetsiifilist diagnoosipõhist dieeti (seda teeb toitumisterapeut).

Konsultatsioonile on oodatud ka lapsed koos vanematega ning eakad, kelle toiduvalik ja igapäevamenüü vajab korrastamist.

3–5 päeva enne esmakonsultatsiooni täida toitumispäevik, mis annab nõustajale parema ülevaate Sinu tervisest ja on abiks probleemi hindamisel. Salvesta toitumispäevik arvutisse ja saada toitumispäevik meile e-postile info@confido.ee vähemalt päev enne vastuvõttu.

Kui toitumisnõustaja palub peale konsultatsiooni täita kaalupäeviku, saad selle alla laadida siit:

Seda teenust osutame

Kaugvastuvõtt
Internetis või telefonitsi
Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu
Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Toitumisnõustaja konsultatsioon
65 €
60 min
Toitumisnõustaja konsultatsioon
(Videokonsultatsioon)
65 €
60 min
Toitumisnõustaja korduv konsultatsioon
50 €
45 min
Lisakonsultatsioon e-posti või telefoni teel
25 €
15 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses